Skip to content Skip to footer

Moo Young Kim nowym prezesem Hyundai Motor Poland

Moo Young Kim pracuje w Hyundai Motor Company od 22 lat. Zdobywał doświadczenia w różnych działach i na wielu szczeblach organizacji. Karierę zawodową rozpoczynał w dziale zakupów, gdzie przez ponad 8 lat odpowiadał za rozwój części zamiennych, ściśle współpracując z działami produkcji, jakości i R&D. Następnie przeszedł do działu sprzedaży globalnej i właśnie ze sprzedażą jest związany już od ponad 14 lat. Był szefem globalnych zespołów koordynacji biznesu i strategii w centrali Hyundai Motor Company.

W swojej karierze miał także rozdział europejski, pracując przez ponad cztery i pół roku w siedzibie Hyundai Motor Europe w Niemczech, odpowiadając między innymi za planowanie biznesowe, planowanie sprzedaży i strategię biznesową.

Przeczytaj także:

Bazując na moim doświadczeniu w obszarze produkcji i sprzedaży, chciałbym przyczynić się do poprawy naszych wyników poprzez podejmowanie przemyślanych decyzji i wdrażanie optymalizacji procesów. Nasze otoczenie biznesowe szybko się zmienia, a my musimy być gotowi szybko na nie reagować. Jak powiedział Karol Darwin:„Przeżywają nie gatunki najsilniejsze ani najinteligentniejsze, ale te, które najlepiej reagują na zmiany”.

Zatem musimy rozwijać kulturę współpracy wykorzystanie pełnego potencjału naszych pracowników. Kreatywne pomysły, kultura otwartej komunikacji, dialog między działami i szybkie reagowanie na zmiany zewnętrzne – to czynniki, które pozwolą nam na osiąganie dalszych postępów. Wierzę, że Hyundai Motor Poland ma przed sobą świetne perspektywy. Rok 2023 zakończył się rekordem sprzedaży i już planujemy kolejny rekord w tym roku

Moo Young KimPrezes Hyundai Motor Poland

Hyundai Motor Poland zakończył ubiegły rok z rekordowym wynikiem sprzedaży na poziomie 26 931 rejestracji i utrzymał piąte miejsce wśród największych importerów nowych aut osobowych w Polsce. Bestsellerem marki jest model TUSCON. W 2023 roku polskie salony opuściło ponad 10 000 sztuk tego SUV-a. W najbliższych miesiącach Hyundai w wprowadzi do polski całkowicie nową generację flagowego SUV-a SANTA FE, nowy sportowy model elektryczny o mocy 650 KM – IONIQ 5N oraz dużego vana – STARIĘ. Duże odświeżenie czeka między innymi modele TUCSON, i30 i BAYON.

Show CommentsClose Comments

Leave a comment