Skip to content Skip to footer

Nowym szef Porsche Inter Auto Polska

Stefano Mor został nowym prezesem zarządu w Porsche Inter Auto Polska, jednej z największych grup dealerskich działających na polskim rynku. Zastąpił na tym stanowisku Petera Voščka, który od stycznia zarządza rynkami czeskim i słowackim.  

Mor ma wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej. Zdobył je na rynku włoskim, w strukturach Porsche Holding. Od stycznia odpowiada za rozwój Porsche Inter Auto Polska, zarządzając 26 salonami 7 marek w 7 miastach w Polsce.

– Polska to strategiczny rynek, w który nieustannie inwestujemy.  Cieszę się, że dołączam do tak znakomitego i ambitnego zespołu ekspertów. Jestem przekonany, że przed nami czas intensywnego rozwoju i dostarczania klientom najwyższej jakości produktów i usług oraz niepowtarzalnych doświadczeń – mówi nowy Prezes Zarządu Porsche Inter Auto Polska, Stefano Mor.

Perły aukcji klasyków motoryzacji RM Sotheby’s w Paryżu

Porsche Inter Auto to globalna sieć salonów samochodowych należąca do koncernu Porsche Holding. Firma prowadzi swoją działalność w 20 krajach Europy, Ameryce Południowej oraz w Chinach. Aktualnie Grupa jest największym dealerem samochodowym w Europie, gdzie posiada swoje oddziały w Austrii, Albanii, Chorwacji, Czechach, Macedonii, Niemczech, Rumunii, Serbii, Słowenii, Słowacji, Węgrzech oraz od 2012 roku także w Polsce.

W portfolio grupy Porsche Inter Auto Polska znajdują się samochody marek: Audi, Skoda, Bentley, Porsche, Lamborghini, Volkswagen oraz Volkswagen samochody dostawcze. W ofercie znajdują się także wysokiej jakości usługi serwisowe i finansowe, sprzedaż akcesoriów wszystkich wymienionych wyżej marek oraz samochodów używanych.

Aktualnie firma posiada 26 autoryzowanych salonów w siedmiu polskich miastach

Show CommentsClose Comments

Leave a comment