Skip to content Skip to footer

Carbon Studio zapowiada premierę The Wizards – Dark Times: Brotherhood na PlayStationVR2

Już 22 lutego br. na platformie PlayStation VR2 zadebiutuje gra The Wizards – Dark Times: Brotherhood. Po sukcesach związanych z premierą dodatku na platformach PC VR i Meta Quest jest to kolejna szansa dla nowych graczy na rozpoczęcie magicznej przygody, pełnej epickich bitew rozgrywanych w wirtualnym świecie Meliory.

Jestem podekscytowany nadchodzącą premierą naszego flagowego tytułu, która pozwoli nam zaprosić liczną społeczność użytkowników PlayStation VR2 do udziału w ekscytującej przygodzie w magicznym świecie Meliora. Obserwujemy duże zainteresowanie grą “The Wizards – Dark Times: Brotherhood”, dlatego jestem przekonany, że jej zremasterowana wersja spotka się z bardzo ciepłym przyjęciem, powiększając grono fanów o graczy z kolejnej platformy oraz umożliwiając nam w większym stopniu spełnienie oczekiwań naszych Akcjonariuszy – mówi Błażej Szaflik, Prezes Carbon Studio.

Zremasterowana wersja gry zawiera wiele udoskonaleń, które w jeszcze bardziej sugestywny sposób przenoszą graczy w klimatyczną scenerię fantastycznych krajobrazów, zaskakujących liczbą i szczegółowością detali. Na fanów korzystających z PlayStation VR2 czeka także oczekiwany tryb kooperacji do trzech graczy, dzięki któremu mogą wraz z przyjaciółmi zanurzyć się w okrytych mgłą tajemnicy magicznych krainach Meliory, aby wspólnie uczestniczyć w przygodach pełnych mrocznych sekretów i zaskakujących zwrotów akcji. Gracze zyskają również większą kontrolę nad rzucaniem zaklęć, nowe, fascynujące lokacje, dostęp do ciekawych interakcji, większy wachlarz wrogów oraz odświeżoną grafikę, która powstała dzięki wykorzystaniu najnowszych osiągnięć technologii VR.

Seria „The Wizards” budzi duże zainteresowanie wśród fanów i zyskała pozytywne opinie krytyków. Gry zdobyły też kilka prestiżowych nagród, m.in. na Casual Connect w Azji oraz Indie Prize w Kolonii. Twórcą marki jest Carbon Studio, spółka notowana na rynku NewConnect, a wydawcą – Vertigo Games.

Show CommentsClose Comments

Leave a comment