Skip to content Skip to footer

Wyczekiwana przez graczy aktualizacja The Wizards – Dark Times: Brotherhood zadebiutuje 19 października

Bezpłatna aktualizacja do The Wizards – Dark Times jest już na finiszu. Producent gry – Carbon Studio i wydawca tytułu – Vertigo Games zapowiedzieli datę premiery Brotherhood na 19 października. Oprócz nowej wersji Remastered oraz wielu ulepszeń do trybu dla jednego gracza, zaktualizowana wersja wprowadzi wyczekiwany przez użytkowników tryb coop multiplayer. Brotherhood będzie dostępny na platformach Steam, Meta Quest i Viveport. 

Na tę wiadomość czekało tysiące fanów świata The Wizards – Dark Times. Sequel do nagradzanej i uznanej na całym świecie gry The Wizards pozwala graczom wcielić się w postać potężnych, władających żywiołami magów i w magicznych krainach stawiać czoła tajemniczemu złu przy pomocy 11 zróżnicowanych czarów w wersji dla jednego gracza. Aktualizacja pozwoli na rozgrywkę w trybie mulitiplayer, o co prosili gracze. W rozgrywce kooperacyjnej będzie można wybrać jedną z trzech nowych klas, a każda z nich dostanie kilkanaście całkowicie nowych czarów – mówi Błażej Szaflik, prezes zarządu Carbon Studio.

Twórcy aktualizacji zapowiadają więcej unikalnych zaklęć, zróżnicowanych wrogów, a także silniejszą interakcję VR z otoczeniem. Dzięki wykorzystaniu najnowszych osiągnięć w technologiach wirtualnej rzeczywistości ulepszona została również grafika w całej grze. 

Dzięki aktualizacji Brotherhood gracze z całego świata będą mogli połączyć swoje siły, aby jako magowie ognia, lodu i błyskawic, wspólnie przemierzać pełne wyzwań wirtualny świat oraz stawić czoła śmiertelnie niebezpiecznym przeciwnikom. Ulepszenia będą wprowadzone także do podstawowej wersji The Wizards – Dark Times, co z pewnością ucieszy graczy, którzy dopiero zaczną swoją przygodę w świecie Meliora – dodaje Karolina Koszuta, członkini zarządu Carbon Studio.

Stworzona przez Carbon Studio marka The Wizards cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Gry z serii zdobyły wiele pozytywnych ocen krytyków branżowych i otrzymały prestiżowe nagrody, m.in. na Casual Connect w Azji, czy Indie Prize w Kolonii.  

W The Wizards – Dark Times gracz powraca do – znanego z pierwszej części gry – świata Meliory, na który spadła mroczna plaga, doprowadzając jego mieszkańców do złowrogiego szaleństwa. Gracze ponownie wcielają się w postać potężnych, władających żywiołami magów, którzy udają się w niebezpieczną podróż poprzez magiczne krainy, by stawić czoła tajemniczemu złu. 

The Wizards – Dark Times jest dostępna na platformach PC VR oraz Meta Quest. W planach są także dodatkowe platformy na których pojawi się gra oraz dodatkowa zawartość DLC dodawana w późniejszym czasie. 

Show CommentsClose Comments

Leave a comment