Skip to content Skip to footer

Crimen – Mercenary Tales zadebiutuje na goglach yVR2 od Play For Dream

Carbon Studio – notowany na rynku NewConnect polski pionier developmentu gier VR, nawiązało współpracę z Play For Dream, znanym z innowacyjnego podejścia do wirtualnej rzeczywistości właścicielem gogli yVR2. 23 października br. zakończył się proces zawarcia umowy współpracy, która stanowi kamień milowy w przygotowaniu Crimen – Mercenary Tales do debiutu na innowacyjnych goglach i otwiera przed partnerami nowe możliwości wspólnych działań.

Premiera epickiej gry akcji na yVR2 dostarczy ekscytujących emocji jeszcze większej liczbie entuzjastów wirtualnej rzeczywistości. Aktualnie Carbon Studio przygotowuje się do debiutu skrzącej humorem i pełnej niespodzianek pierwszoosobowej gry typu VR slasher, której akcja rozgrywa się w XVII-wiecznej Europie. Data premiery zostanie ogłoszona w nadchodzących tygodniach.

– Debiut Crimen – Mercenary Tales na goglach od Play For Dream to kolejny krok do realizacji naszej koncepcji maksymalizowania dywersyfikacji kanałów dotarcia do graczy. Gra jest już dostępna na Pico oraz Meta Quest, gdzie została bardzo ciepło przyjęta i zyskała wysokie oceny. Widzimy w niej duży potencjał, który chcemy sukcesywnie rozwijać, zdobywając nowe rzesze fanów – mówi Błażej Szaflik, Prezes Zarządu Carbon Studio.

Gra pełna zaskakujących zwrotów akcji i krwawych walk przeplatanych barwnymi opowieściami charyzmatycznych postaci uzyskała 4,5 gwiazdki na platformie Meta Quest.

– Postanowiliśmy połączyć możliwości technologii zastosowanej w goglach yVR2 z konceptem fantastycznego świata Crimen – Mercenary Tales, w którym tłem dla wartkiej akcji jest grafika inspirowana komiksem i klimatyczna muzyka ludowa autorstwa Arkadiusza Reikowskiego. Zachęcam graczy do trzymania gogli w gotowości, bo już niedługo będą mogli wyruszyć na jedną z ośmiu emocjonujących eskapad – dodaje Karolina Koszuta, Członek Zarządu Carbon Studio.

Tytuł Crimen – Mercenary Tales przypadnie do gustu fanom intensywnych walk z wykorzystaniem historycznej broni z XVII w., które toczą się w gotyckich zamkach, dawnych świątyniach i na pokładach statków. Jego dodatkowym atutem jest oryginalne połączenie inspiracji folklorem i lekką w odbiorze, popkulturową wizją historycznego świata.

Show CommentsClose Comments

Leave a comment