Skip to content Skip to footer

MM Cars Group poszerza swoją działalność o nową lokalizację i nowe marki

MM Cars – wielomarkowa, renomowana Grupa Dealerska, z dniem 1 sierpnia 2023r. przejęła Dealera marek Fiat, Alfa Romeo oraz Subaru z Warszawy, Firmę Dukiewicz.

Przejęcie firmy Dukiewicz jest wyrazem dążenia Grupy MM Cars do ciągłego rozwoju i zapewnienia klientom jeszcze szerszego spektrum wyboru oraz usług najwyższej jakości.
Od sierpnia, w lokalizacji przy ulicy Jubilerskiej 6 w Warszawie, MM Cars kontynuować będzie dotychczasową, autoryzowaną działalność dealerską w zakresie sprzedaży i obsługi serwisowej marek Fiat, Alfa Romeo i Subaru. Docelowo grupa MM Cars planuje rozszerzenie działalności przy ul. Jubilerskiej o kolejne marki z Grupy Stellantis.

Firma Dukiewicz, to doskonale znany na rynku warszawskim, wieloletni dealer, który zyskał opinię rzetelnego i profesjonalnego partnera w dziedzinie obsługi i sprzedaży samochodów. Przejmując firmę, Grupa MM Cars zamierza kontynuować dobre praktyki wypracowane przez Dukiewicz Sp. J., jednocześnie łącząc je z własną strategią i rozwiązaniami, które sprawdziły się w MM Cars.

Przejęcie firmy Dukiewicz to strategiczny krok w kierunku rozszerzania oferty Grupy. Firma jest przekonana, że to posunięcie przyniesie wymierne korzyści zarówno dla firmy, jak i klientów.

O MM Cars:
MM Cars to ceniona Grupa Dealerska, który od lat dostarcza klientom samochody różnych marek oraz usługi serwisowe najwyższej jakości. Przejęcie firmy Dukiewicz stanowi istotny krok w rozwoju firmy, poszerzając portfolio o obsługę marek Subaru, Alfa Romeo i Fiat w Warszawie przy ulicy Jubilerskiej 6. Grupa MM Cars kładzie nacisk na profesjonalizm, pasję i zadowolenie klienta.
MM Cars – wielomarkowa grupa Dealerska z ponad 30-letnim stażem na rynku, posiadająca autoryzację marek: Opel, Citroen, Peugeot, Fiat, Alfa Romeo, Suzuki, Subaru, Hyundai, Mitsubishi, Maxus, Jaguar oraz Land Rover.

Show CommentsClose Comments

Leave a comment