Skip to content Skip to footer

Grupa Cichy-Zasada zmienia oblicze zakładów blacharsko-lakierniczych. Najnowocześniejsza inwestycja powstaje w Piasecznie

W kwietniu br. Grupa Cichy-Zasada zaprezentuje jeden z kluczowych projektów w ramach strategii rozwoju i inwestycji Grupy – najnowocześniejszy zakład blacharsko-lakierniczy, o przepustowości blisko 350 pojazdów miesięcznie.

Nowy warsztat blacharsko-lakierniczy powstanie na terenie Piaseczna (koło Warszawy), tuż obok salonu VW Grupy Cichy-Zasada. Blacharnia zaoferuje swoim klientom dwie kabiny lakiernicze, jedenaście stanowisk przygotowawczych oraz jedenaście stanowisk blacharskich, zajmując łączną powierzchnię 2400m2. Jego przepustowość szacowana jest na ok 300-350 zleceń miesięcznie.

Nowa inwestycja jest największym tego typu obiektem w Piasecznie i jednym z najnowocześniejszych w całej Polsce. Wyposażona jest w zaawansowane narzędzia, pozwalające naprawić wszystkie uszkodzenia nadwozi. Zakład posiada m.in. nowoczesne kabiny lakiernicze Spanesi, obszerną strefę przygotowawczą, system myjący i destylujący narzędzia lakiernicze, stanowisko do natrysków próbnych oraz ramy naprawcze z systemami pomiarowymi Touch Spanesi. 

Obiekt – poza klasycznym wyposażeniem dedykowanym do realizacji likwidacji szkód – zostanie wzbogacony o najnowsze systemy diagnostyki komputerowej, elektroniczny pomiar geometrii układu jezdnego, nowoczesny system obsługi opon i kół (montażownia i wyważarka) oraz pełen system kalibracji sterowników zainstalowanych w pojeździe.

Nowa inwestycja pozwoli Grupie na przeprowadzenie kompleksowych napraw pojazdów Klientów, zgodnie z wytycznymi Producenta oraz najwyższymi standardami Centrum Napraw Powypadkowych (odtworzenie parametrów karoserii, które determinują bezpieczeństwo dalszej eksploatacji pojazdów). Specjaliści pracujący w serwisie Grupy Cichy-Zasada korzystają z lakierów, dających doskonałe rezultaty na każdej powierzchni.

Nowa lokalizacja to potwierdzenie filozofii grupy GCZ – ciągły rozwój, zapewnienie najwyższego poziomu CX poprzez nieustanny proces doskonalenia. Jest to również miejsce pracy dla kolejnych osób, które na przestrzeni najbliższych miesięcy znajdą zatrudnienie w tej lokalizacji. W nowym miejscu wprowadzamy dobrze sprawdzone wzorce – w ramach programu R2W zatrudnienie znajdzie grupa stażystów, która w 2024 rozpocznie naukę zawodu blacharza i lakiernia w otoczeniu specjalistów i najnowszej technologii – podkreśla Bartosz Żarna, Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu Blacharsko-Lakierniczego Grupy Cichy-Zasada.

To część strategii rozwoju kompetencji pracowników i programu szkoleń kadr w ramach Grupy, która obecnie jest największą grupą dealerską w Polsce.

– Mamy pełną świadomość wartości Zespołu i wiemy jak ważne jest zaangażowanie każdego Pracownika odpowiedzialnego za proces naprawy – począwszy od pracownika myjni, doradców, kosztorysantów, magazynierów, asystentów, poprzez blacharzy, lakierników, mistrzów, na zespole zarządzającym kończąc. Celem jest nie tylko najlepsza jakość, lecz satysfakcja Klientów – dodaje przedstawiciel GCZ.

Show CommentsClose Comments

Leave a comment