Skip to content Skip to footer

Żywa legenda bezpieczeństwa cybernetycznego w Polsce podczas Check Point Security Day 2023

Oded Vanunu, uznany na świecie ekspert w dziedzinie cyberbezpieczeństwa przyjedzie do Polski 19 października na Check Point Security Day. Podczas wydarzenia przestawione zostaną najnowsze dane o skali zagrożeń cybernetycznych oraz rozwiązań stosowanych przez firmy na świecie.

Co? Check Point Security Day
Kiedy? 19 października
Gdzie? Mała Warszawa, Otwocka 14, Warszawa
Gość specjalny: Oded Vanunu
Rejestracja (kliknij, aby się zarejestrować)

Już po raz 23 eksperci IT oraz bezpieczeństwa sieciowego z całego kraju spotkają się podczas konferencji Check Point Security Day. Tegoroczne spotkanie będzie jednak miało charakter wyjątkowy, ponieważ odbędzie się w momencie świętowania 30 lat działalności firmy Check Point Software Technologies.

Podczas odbywającej się 19 października br. konferencji poruszone będą m.in. tematy najnowszych zagrożeń cybernetycznych dla firm, metod walki z grupami hakerskimi na świecie, zmian w firmware Quantum R81.20 oraz platformie Quantum Maestro oraz sposobów pozwalających na zwiększenie umiejętności w zakresie cyberbezpieczeństwa (Platforma Cyber Range ).

Gościem specjalnym Check Point Security Day będzie Oded Vanunu, ceniony ekspert w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego. Posiada aż pięć opatentowanych metod obrony, które pomogły w zabezpieczeniu wielu organizacji przed zagrożeniami. Jest również aktywnym prelegentem na konferencjach takich jak: BlackHat i Defcon. Jego wnikliwe analizy i odkrycia miały ogromny wpływ na poprawę bezpieczeństwa w dzisiejszym cyfrowym świecie.

Vanunu pojawi się z wystąpieniem pt. „Web3 Warfare: obrona przed nowym pokoleniem cyfrowych hakerów”. – W epoce technologii Web3, gdzie króluje decentralizacja i innowacje oparte na technologii blockchain, pojawił się nowy rodzaj cyfrowych hakerów. Podczas sesji programowej, zagłębimy się w świat działań wojennych Web3, odkrywając wyzwania i strategie obrony przeciwko tym innowacyjnym cyberprzeciwnikom. Dowiemy się czym bezpieczeństwo w zdecentralizowanej rzeczywistości różni się od tradycyjnych podejść – opisuje swoje wystąpienie jeden z najwybitniejszych specjalistów ds. bezpieczeństwa cybernetycznego na świecie.

Udział w konferencji jest darmowy. Aby wziąć w niej udział wystarczy zarejestrować się przez formularz (Link do rejestracji)

Show CommentsClose Comments

Leave a comment