Skip to content Skip to footer

IDC MarketScape potwierdza wytrzymałość urządzeń GETAC

Getac Technology Corporation z siedzibą w Tajpej, ogłosił dziś, że w dwóch nowych raportach IDC MarketScape został uznany za globalnego lidera w dziedzinie wytrzymałych urządzeń mobilnych oraz wytrzymałych tabletów i komputerów PC.

W raportach IDC MarketScape: Worldwide Rugged Mobile Devices 2023 Vendor Assessment oraz IDC MarketScape: Worldwide Tablet and PC 2023 Vendor Assessment wskazano „Pomimo wyzwań, przyszłość wzmocnionych urządzeń mobilnych jest bezpieczna. Wykonują one zadania, których nie mogą podjąć się urządzenia klasy konsumenckiej i wyróżniają się w wysoce wyspecjalizowanych procesach roboczych w przedsiębiorstwach. Ponieważ coraz więcej firm stara się umożliwić pracę większym segmentom swojej siły roboczej, pracownicy pierwszej linii stanowią wyraźną szansę na rozwój”.

“Wierzymy, że te rezultaty są kolejnym dowodem na to, że Getac jest liderem w wyznaczaniu standardów w zakresie wytrzymałych urządzeń komputerowych, oprogramowania, akcesoriów i profesjonalnych usług dostosowanych do każdego klienta” – mówi James Hwang, Prezes Getac Technology Corporation. “Aktywnie współpracujemy z naszymi klientami w celu rozwiązywania problemów operacyjnych na każdym poziomie, aby zapewnić wydajność w ekstremalnych środowiskach pracy. Skutkuje to niższym całkowitym kosztem eksploatacji, ponieważ urządzenia Getac są projektowane od podstaw z myślą o pracy w trudnych warunkach”.

IDC MarketScape zauważył, że „organizacje, które wymagają w pełni wytrzymałych rozwiązań opartych na systemie Android lub Windows, zaprojektowanych do wielu zastosowań na pierwszej linii, powinny rozważyć Getac wysoko na swojej liście dostawców wytrzymałych urządzeń”.

Dodatkowe mocne strony Getac przedstawione w raportach obejmują:
Bogate portfolio rozwiązań: „Getac oferuje szerokie portfolio wytrzymałego sprzętu, który jest zróżnicowany pod względem wielu systemów operacyjnych, formatów i rozmiarów ekranu. Ponadto Getac ma zróżnicowaną ofertę w zakresie wytrzymałych samochodowych kamer wideo i kamer noszonych na ciele, które nie są oferowane przez jego bezpośrednich konkurentów. Te dodatkowe oferty stwarzają potencjał do dodatkowej ekspansji w zakresie bezpieczeństwa publicznego i egzekwowania prawa”.
Zintegrowany łańcuch dostaw: „Getac projektuje i wytwarza własne produkty oraz współpracuje ze spółkami zależnymi Getac Holdings w celu produkcji kluczowych komponentów, w tym płyt głównych, baterii, obudów do komputerów przenośnych i komponentów mechanicznych z polimerów w ramach zintegrowanego łańcucha dostaw”.
Android Enterprise Recommended: Uczestnictwo Getac w programie Android Enterprise Recommended gwarantuje, że „jej urządzenia z systemem Android otrzymają terminowe aktualizacje zabezpieczeń i wsparcie systemu operacyjnego podczas cyklu życia wdrożenia”.

O IDC MarketScape
Model oceny dostawców IDC MarketScape został zaprojektowany w celu zapewnienia przeglądu konkurencyjności dostawców ICT (technologii informacyjno-komunikacyjnych) na danym rynku. Metodologia badawcza wykorzystuje rygorystyczną metodologię punktacji opartą zarówno na kryteriach jakościowych, jak i ilościowych, co skutkuje pojedynczą graficzną ilustracją pozycji każdego dostawcy na danym rynku. IDC MarketScape zapewnia przejrzyste ramy, w których można porównywać oferty produktów i usług, możliwości i strategie oraz obecne i przyszłe czynniki sukcesu rynkowego dostawców IT i telekomunikacyjnych. Ramy te zapewniają również nabywcom technologii 360-stopniową ocenę mocnych i słabych stron obecnych i potencjalnych dostawców.

Show CommentsClose Comments

Leave a comment