Skip to content Skip to footer

Żabka Drive. Zakupy bez wychodzenia z samochodu

W Zduńskiej Woli, przy drodze wojewódzkiej nr 428 między Łodzią a Sieradzem, została otwarta Żabka Drive. To druga placówka sieci Żabka w nowym formacie, który umożliwia klientom dokonywanie zakupów zarówno w sposób tradycyjny, jak i bez wysiadania z auta. Żabka Drive to koncept, który zgodnie z filozofią sieci odpowiada na potrzeby klientów, także tych zmotoryzowanych, upraszczając ich życie i uwalniając ich czas.

Zakupy tradycyjne i bez wysiadania z auta
Żabka Drive jest dostosowana do potrzeb zarówno podróżnych, jak i stałych klientów. Placówka ma tradycyjną strefę sprzedaży z dużym wygodnym parkingiem, jak i okienko, przy którym bez konieczności wysiadania z samochodu można zrobić zakupić z poszerzonej oferty Żabka Café. We wnętrzu sklepu wydzielono także specjalną strefę ze stolikami, gdzie można usiąść, zjeść i odpocząć przed dalszą podróżą oraz miejsce do ładowania baterii w urządzeniach mobilnych.

Poszerzony asortyment Żabka Café
W Żabce Drive w Zduńskiej Woli dostępny jest poszerzony asortyment przekąsek znanych z Żabka Café. Klienci znajdą w nim m.in. hot dogi, zapiekanki, burgery, wrapy, panini, a także słodkie przekąski, takie jak babeczki, pączki czy drożdżówki. Miłośnicy słodkich deserów mogą skorzystać z możliwości zakupu shake’ów i lodów włoskich, które są sprzedawane w trzech smakach: waniliowym, truskawkowym i czekoladowym. Nie brakuje również ulubionego ciepłego napoju klientów sieci Żabka, czyli gorącej, aromatycznej i świeżo mielonej kawy, którą można przygotować zarówno z dodatkiem mleka tradycyjnego, jak i napoju owsianego.

– Możliwość prowadzenia sklepu w nowym formacie to szansa na rozwój mojego biznesu. Wierzę, że atrakcyjna lokalizacja przy ruchliwej drodze, wydzielona we wnętrzu strefa ze stolikami oraz poszerzony asortyment Żabka Café sprawią, że mój sklep będzie cieszył się dużą popularnością zarówno wśród lokalnych klientów, jak i podróżnych – podkreśla Mykhailo Hazdyk, franczyzobiorca prowadzący Żabkę Drive w Zduńskiej Woli.

Show CommentsClose Comments

Leave a comment