Skip to content Skip to footer

TT PSC ropoczyna współpracę z gigantem BMC Software

Transition Technologies PSC (TT PSC) został oficjalnym partnerem firmy BMC Software, jednego z największych producentów oprogramowania na świecie, wspierającego klientów w procesie cyfrowej transformacji i budowania przewagi konkurencyjnej. Wspólna oferta firm będzie obejmować szeroką gamę rozwiązań i usług IT dedykowanych dla sektorów m.in. finansowego, ubezpieczeniowego i usług publicznych.

– Nawiązanie partnerstwa z BMC Software wpisuje się w strategię umacniania pozycji TT PSC na naszych dotychczasowych rynkach Europy Środkowo-Wschodniej, ale pozwoli też rozwijać się w kolejnych krajach. Dzięki współpracy z amerykańską firmą będziemy mogli zaoferować klientom znacznie szerszą paletę produktów i usług IT, a dodatkowo wejść w takie sektory jak bankowość czy finanse, które do tej pory nie były naszą domeną, ponieważ koncentrowaliśmy się na branży przemysłowej. Digitalizacja postępuje w każdej dziedzinie, a tempo zmian jest dynamiczne. Chcemy wspierać przedsiębiorstwa z wielu branż w ich cyfrowych podróżach, które czynią je bardziej konkurencyjnymi na rynkach – mówi Szymon Bartkowiak, prezes TT PSC.

BMC Software jest liderem w dostarczaniu rozwiązań IT i systemów do centralnego zarządzania zasobami informatycznymi przedsiębiorstw, zwiększających produktywność oraz umożliwiających monitorowanie kluczowych procesów biznesowych. – Partnerstwo z TT PSC daje nam możliwość zwiększenia obecności w regionie, aby jeszcze efektywniej wspierać klientów w procesie cyfrowej transformacji i oferować im innowacyjne rozwiązania z obszaru automatyzacji, zarządzania procesami biznesowymi oraz infrastrukturą IT. Bogate doświadczenie TT PSC oraz głębokie zrozumienie rynku, szczególnie w sektorze przemysłowym, pozwoli na osiągnięcie efektu synergii zapewniając owocną współpracę – mówi Paul Cant, Geo Vice President of International Sales w BMC.

Show CommentsClose Comments

Leave a comment