Skip to content Skip to footer

Najnowszy dodatek do Gas Station Simulator z wcześniejszą datą premiery

DRAGO entertainment, notowany na NewConnect producent i developer gier wideo, wyznaczył nową, wcześniejszą datę premiery dla płatnego dodatku do hitu Gas Station Simulator pt. Airstrip. Spółka chcąc zapewnić jak najlepsze pozycjonowanie i wsparcie promocyjne tytułu przyspieszyła premierę na 26 kwietnia 2023 roku. W najnowszym DLC gracze otrzymają nowe obiekty, mechaniki, a także pojawią się nowe postacie. Zawartość nowego dodatku będzie obszerniejsza od poprzedniego DLC – pt. Can Touch This, który do tej pory sprzedał się w nakładzie przekraczającym 130 tys. egzemplarzy.

Krakowski deweloper konsekwentnie rozwija uniwersum Gas Station Simulator dodając kolejne dodatki. Ostatnie płatne DLC pt. Can Touch This dało graczom możliwość zarządzania zakupami, wyboru i przemieszczania dekoracji, a także czyszczenia i malowania pomieszczeń. Tym razem dodatek pt. Airstrip wprowadzi do gry historię amerykańskiego pilota i wzbogaci produkcję o nowe mechaniki i zadania, m.in. możliwość odbudowy i prowadzenia lotniczego centrum operacyjnego. Aktualności na karcie Steam budują już napięcie przed premierą i stopniowo zdradzają kolejne szczegóły. Premiera najnowszego DLC została przyspieszona z 28 kwietnia na 26 kwietnia 2023 roku.

– Systematycznie rozwijamy nasz longseller Gas Station Simulator, a poprzez wydawanie zarówno darmowych jak i płatnych dodatków, utrzymujemy bardzo dobrą sprzedaż tytułu.   Już 26 kwietnia do graczy trafi drugie płatne DLC pt. Airstrip. Zdecydowaliśmy się na zmianę daty premiery ze względu na korzystniejsze okienko wydawnicze, a także lepsze wsparcie promocyjne tytułu na Steam. Z zebranego feedbacku od graczy, z którymi pozostajemy w ciągłym kontakcie, wiemy, że Airstrip cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, dlatego spodziewamy się ciepłego przyjęcia DLC, ale również wzrostu aktywności graczy na podstawowej grze – mówi Joanna Tynor, Prezes Zarządu DRAGO entertainment S.A.

Dodatek Airstrip będzie posiadał obszerniejszą zawartość od Can Touch This, które sprzedało się w nakładzie przekraczającym 130 tys. egzemplarzy. Znajdzie to także odzwierciedlenie w cenie nadchodzącego produktu, która została ustalona na 7,99 USD.

 Rozwój Gas Station Simulator bardzo pozytywnie wpływa na zainteresowanie naszymi pozostałymi tytułami z uniwersum GSS. Mam na myśli Road Diner Simulator, a także Motel Simulator. Wishlisty tych tytułów budują się w bardzo zadowalającym tempie, co stawia przed nami nowe wyzwania. – dodaje Joanna Tynor.

Show CommentsClose Comments

Leave a comment