Skip to content Skip to footer

KODER VIVE MARS FIZTRACK JUŻ DOSTĘPNY

VIVE Mars FIZTrack, nowy koder obiektywu dla VIVE Mars CamTrack, jest już dostępny w sprzedaży w wybranych krajach Europy, Ameryki Północnej, Azji i Pacyfiku.


VIVE Mars FIZTrack to nowatorska technologia, która rewolucjonizuje proces tworzenia wirtualnych produkcji. Pozwala filmowcom precyzyjnie przekazać parametry obiektywu bezpośrednio do oprogramowania do produkcji wirtualnej. Dzięki temu rozwiązaniu, dane dotyczące ostrości, przysłony i zoomu (Focus, Iris i Zoom – FIZ) mogą być płynnie udostępniane i dopasowywane między elementami rzeczywistymi a wirtualnymi już podczas kręcenia filmu. Dzięki VIVE Mars FIZTrack twórcy filmowi mogą precyzyjnie ustawić ostrość, zmienić zoom i dopasować przysłonę oraz na bieżąco korygować ustawienia konkretnej sceny w silniku Unreal Engine. Zapewnia to idealną synchronizację wirtualnych i rzeczywistych elementów, takich jak postacie lub przedmioty, co daje filmowcom niezrównaną kontrolę nad procesem kreatywnym.

„Z wielką radością wprowadzamy na rynek nasz wyjątkowo precyzyjny i niedrogi koder obiektywu VIVE Mars FIZTrack, akurat rok po prezentacji VIVE Mars CamTrack” – powiedział Raymond Pao, Wiceprezes ds. Rozwiązań w HTC VIVE. „To kamień milowy, który odzwierciedla nasze zaangażowanie w wsłuchiwanie się i reagowanie na potrzeby naszej społeczności. Wiele studiów czekało na właśnie taki koder, który jest kluczowym elementem w procesie filmowej produkcji wirtualnej . Doskonale wpisuje się w naszą kluczową misję, jaką jest uczynienie wirtualnej produkcji prostą i dostępną dla wszystkich”.

Aby dowiedzieć się więcej o VIVE Mars FIZTrack lub złożyć zamówienie, odwiedź naszą stronę internetową. Lista autoryzowanych lokalnych sprzedawców znajduje się tutaj.
Istnieje również stale rosnąca społeczność Mars CamTrack na Facebooku i Instagramie, pomagająca wszystkim odkrywać nowe możliwości w świecie wirtualnej produkcji.

Show CommentsClose Comments

Leave a comment