Skip to content Skip to footer

King Wilki Morskie pojadą z Grupą Cichy-Zasada

Drużyna King Wilki Morskie zaprezentowała nowych zawodników na sezon 2023/2024. Tym razem uroczystość była prywatna i odbyła się w wyjątkowym miejscu – parkingu szczecińskich salonów Volkswagen i Skoda Struga, Audi, Cupra i Volkswagen Południowa oraz Skoda City Store, należących do Grupy Cichy-Zasada. Okazało się bowiem, że to nie zawodnicy, lecz nowe auta staną się stałymi członkami zespołu na najbliższy sezon…

Szczecińska drużyna koszykarska podpisała umowę o współpracy i od teraz będzie jeździć autami Grupy Cichy-Zasada. Wybrane modele przekazane zostały już prezesowi klubu i zawodnikom. Już w weekend ruszyły one na parking do Netto Areny, gdzie grają i trenują Wilki. 

Pierwszym użytkownikiem sportowej Cupry jest trener, który odebrał auto z nowego salonu Cupra Studio Szczecin. Pojazdy będą bardzo widoczne na ulicach Szczecina – charakterystycznym znakiem rozpoznawczym jest logo drużyny na każdym z nich. Wkrótce do drużyny dołączą kolejne auta ze stajni Grupy Cichy-Zasada. Co więcej, drużyna nie zapomniała o kibicach: podczas meczu ligowego odbył się konkurs, gdzie wręczyliśmy voucher umożliwiający jazdę jednym z najszybszych elektryków – Audi E-Tron na weekend.

Show CommentsClose Comments

Leave a comment