Skip to content Skip to footer

Artis Wellness Club – tam, gdzie ćwiczą gwiazdy

Moda na fitness ma coraz więcej zwolenników. Coraz więcej gwiazd pojawia się na salach treningowych. W Warszawie ich ulubionym miejscem stał się ostatnio ARTIS Wellness Club. To tu regularnie dbają o sylwetkę celebryci – Małgorzata Rozenek, Dawid Woliński, Filip Chajzer, Sebastian Karpiel Bułecka, Paweł Deląg, Piotr Rubik. Wyjątkowa atmosfera, najnowocześniejszy sprzęt, bardzo szeroka gama możliwości treningu osobistego sprawiają, że Artis stał się nowym miejscem spotkań i spędzania wolnego czasu.

Na powierzchni 1600 mkw. w prestiżowym budynku Royal Wilanów, miłośnicy sportu mogą korzystać ze strefy do ćwiczeń siłowych, zajęć fitness oraz grupowych sesji treningowych SkillX z pomirem tętna, strefy spinningu z pomiarem mocy, ale również strefy zdrowia i rehabilitacji, centrum wellness & spa. Co ciekawe, wiele spośród urządzeń pokazuje jak prawidłowo ćwiczyć, dając możliwości nie tylko profesjonalistom, lecz amatorom. Po treningu klub oferuje zdrową żywność i kawę w fit bar. Zaliczony został do klasy premium, czyli grupy ekskluzywnych klubów na całym świecie, które łączy najwyższy standard sprzętu i świadczonych usług. 

ARTIS postawił na sprzęt Technogym. – To uznana i luksusowa marka reprezentująca najwyższa jakość i najbardziej zaawansowaną technologicznie mechanikę. To również wyjątkowy design zrodzony z pasji i kunsztu włoskich projektantów. Klub wyposażony jest w najwyższą linię sprzętu – Artis, będącą połączeniem funkcjonalności, ergonomii i designu. Wszystkie maszyny zostały zaprojektowane w taki sposób, aby nie obciążać stawów osoby ćwiczącej, oddziałując dokładnie na ćwiczoną grupę mięśniową – podkreśla Roksana Dziadura, menedżer klubu.

Urządzenia aerobowe w klubie zostały wyposażone w najnowocześniejsze ekrany, umożliwiające przeglądanie internetu, instalowanie gier i aplikacji, bieganie po prawdziwych trasach biegowych, czy oglądanie programów telewizji. Klubowicze dodatkowo mogą korzystać z innowacyjnego systemu MyWellness Cloud, który daje możliwość planowania i zapisywania swoich treningów wykonanych w domu lub klubie, korzystania z programów treningowych i żywieniowych, przygotowanych specjalnie dla nich przez trenera. – To klub dający wiele możliwości – podkreślają właściciele klubu. 

Show CommentsClose Comments

Leave a comment

0.0/5