Skip to content Skip to footer

Z Agory do TaniaKsiazka.pl. Maciej Jaworski nowym dyrektorem handlowym

W styczniu br. do zespołu księgarni internetowej TaniaKsiazka.pl, marki należącej do białostockiej spółki Glosel, dołączył Maciej Jaworski, związany poprzednio z Grupą Agora SA. W nowym miejscu pracy objął funkcję dyrektora handlowego, odpowiedzialnego za handel oraz marketing w zakresie planowania i retencji.

Księgarnia internetowa TaniaKsiazka.pl należąca do białostockiej spółki Glosel istnieje od 2006 roku. Jej misją jest wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom konsumentów i poszerzanie grona polskich czytelników. Firma dynamicznie się rozwija zarówno w zakresie oferty i asortymentu, jak i rozbudowy sieci punktów odbioru zamówień online.

Obecnie w całej Polsce posiada łącznie 20 takich punktów, w tym 7 księgarni stacjonarnych i 13 partnerskich lokalizacji, w których można odebrać przesyłki.Marcin Jaworski, który w styczniu br. dołączył do TaniaKsiazka.pl, posiada blisko 19 lat doświadczenia na rynku książki i gier planszowych. Poprzednio związany był z Grupą Agora SA, gdzie pełnił funkcję zastępcy dyrektora handlowego. Pracował także w Egmont Polska, międzynarodowej grupie mediowej jako dyrektor handlowy w pionie książek, współpracując z klientami na rynku krajowym i zagranicznym.

Doświadczenie zdobywał również w Wydawnictwie Nasza Księgarnia czy WIKR dystrybucja. Jaworski, jako dyrektor handlowy w TaniaKsiazka.pl, odpowiedzialny będzie za handel oraz marketing w zakresie planowania i retencji.

Show CommentsClose Comments

Leave a comment

0.0/5