Skip to content Skip to footer

Tomasz Piktel nowym menedżerem ds. rozwoju biznesu Getac w Polsce

Getac wyznaczył Tomasza Piktela na stanowisko business development managera, który będzie wspierał rozwój firmy w Polsce. Pojawienie się Piktela umożliwi firmie przyspieszenie wzrostu poprzez wykorzystanie jego doświadczenia sprzedażowego zdobytego już na rynku technologii B2B, a także budowanie relacji z lokalną siecią resellerów i konsumentami końcowymi.

Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w branży IT, opartemu na wykształceniu politechnicznym, Piktel posiada rozległą wiedzę rynkową i doświadczenie w dziedzinie IT i technologii. Oczekuje się, że przyczyni się to do rozwoju biznesu w regionie i uczyni firmę liderem m.in. w sektorze przemysłowym, transportowym i logistycznym, a także użyteczności publicznej i bezpieczeństwa publicznego. Nominacja odzwierciedla strategię Getac w zakresie dalszego wzrostu i potencjału rozwoju rynku w wielu branżach i obszarach. Polska jest jednym z kluczowych rynków dla Getac. Aby osiągnąć nowe cele wzrostu, Piktel będzie mógł wykorzystać swoje doświadczenie i portfolio kontaktów zbudowanych przez lata z lokalnymi dystrybutorami, sprzedawcami i użytkownikami końcowymi. Daje mu to doskonałą znajomość branży i biznesu, która będzie kluczowa dla rozwoju Getac.

Piktel, BDM w Getac, podkreśla znaczenie opinii klientów w procesie tworzenia nowych produktów i rozwiązań. „Getac ceni sobie relacje z klientami i dąży do dostarczania niestandardowych rozwiązań, które są dostosowane do konkretnych zastosowań branżowych, takich jak użyteczność publiczna, bezpieczeństwo publiczne, energetyka, magazynowanie i inne. Klienci mogą korzystać z wygody nabywania niezbędnych rozwiązań w jednym miejscu, z krótkim czasem dostawy i wysokiej jakości standardami, które są kwintesencją Getac”.

Tomasz Piktel swoją karierę w sprzedaży rozpoczynał od wdrażania kompleksowych rozwiązań systemów magazynowych i systemów FSA dla największych firm na rynku. Ciągła potrzeba rozwoju biznesowego i osobistego doprowadziła jego ścieżkę kariery do znanych producentów oprogramowania, specjalistycznego sprzętu komputerowego i systemów telekomunikacyjnych w Polsce. W swoim portfolio ma największe wdrożenia na polskim rynku ku ciągłemu zadowoleniu klientów i partnerów biznesowych.

Show CommentsClose Comments

Leave a comment