Skip to content Skip to footer

Steven Vindevogel na czele Panasonic Toughbook

Steven Vindevogel ze stanowiska zastępcy awansował na nowego dyrektora dywizji Mobile Solutions Business Division Europe w firmie Panasonic Connect Europe. Zamierza wykorzystać silną pozycję Panasonic TOUGHBOOK jako czołowego europejskiego producenta wytrzymałych komputerów mobilnych, między innymi, sukcesywnie rozwijając program rozszerzonego cyklu życia swoich produktów oraz zwiększając nacisk na zrównoważony rozwój.

Cyfryzacja mobilnej siły roboczej otwiera nowe możliwości dla naszych klientów, niezależnie od branży, w której działają. Oferujemy im przewagę wśród konkurencji w obszarze transportu, logistyki, produkcji oraz łańcucha dostaw. Również służby ratownicze i sektor obronny mogą polegać na nas, gdyż nasze produkty zapewniają poprawę czasu reakcji i efektywną łączność w terenie. Jednak wytrzymały sprzęt to nie wszystko – nasi klienci potrzebują partnera, który będzie z nimi współpracował na każdym etapie cyklu życia ich urządzeń, wspierając ich w utrzymaniu atrakcyjności i mocnej pozycji na rynku. Jest to bez dwóch zdań nasz priorytet, powiedział Steven.

Podczas swojej kadencji na stanowisku zastępcy, Steven kierował rozwojem kompleksowych produktów i usług TOUGHBOOK, które charakteryzują się elastycznością i możliwością dostosowania do potrzeb klientów. Oferują także dożywotnie wsparcie firm w obszarze wytrzymałych komputerów mobilnych oraz możliwość stworzenia aplikacji na zamówienie, konserwację predykcyjną i serwis. Rozwój tego obszaru zostanie przyspieszony, ponieważ organizacja będzie nadal opracowywać kompleksowe usługi, które umożliwiają klientom korzystanie z nowych technologii, takich jak prywatne sieci 5G.

W tym roku Vindevogel nadzorował również uruchomienie programu TOUGHBOOK Revive – inicjatywy non-profit zachęcającej klientów do przekazywania wycofanych z użytku urządzeń do recyklingu lub ponownego wykorzystania w ramach działań charytatywnych. Ponieważ budżety IT są coraz mniejsze, a zrównoważony rozwój staje się ważnym czynnikiem podczas podejmowania decyzji biznesowych, użytkownicy urządzeń mobilnych chcą mieć pewność, że dokonują przyszłościowych i niezawodnych inwestycji. Nasze urządzenia są zaprojektowane tak, aby wytrzymać wiele lat w najcięższych warunkach, co gwarantuje wbudowana modułowość dająca możliwość łatwego dostosowania sprzętów do różnych zadań w terenie przez cały okres ich użytkowania. Wprowadzenie na rynek TOUGHBOOK Revive było ogromnym krokiem na drodze do stworzenia gospodarki o zamkniętym obiegu, wyjaśnia Vindevogel.

Przed dołączeniem do Panasonic, Vindevogel pracował dla innych gigantów technologicznych. Vindevogel zastąpi na stanowisku Daichi Kato, który pomógł rozwinąć dział TOUGHBOOK podczas swojej dwuletniej kadencji i awansował na stanowisko dyrektora zarządzającego Panasonic Avionics Business Unit w Japonii.

Show CommentsClose Comments

Leave a comment