Skip to content Skip to footer

Nowy prezes Welcome Airport Services

Z dniem 10 sierpnia 2023 r. Rada Nadzorcza Welcome Airport Services Sp. z o. o. powołała pana Piotra Rotmańskiego do składu Zarządu Spółki, powierzając mu funkcję prezesa.   

Piotr Rotmański ukończył studia magisterskie z zakresu nauk politycznych na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Jest również absolwentem studiów podyplomowych, na których pogłębił wiedzę o prawie europejskim oraz strategii i planowaniu biznesu. Z lotnictwem cywilnym jest związany zawodowo od blisko 20 lat. Swoją pracę zaczynał w 2004 roku w Porcie Lotniczym Bydgoszcz jako agent obsługi pasażerskiej, by ostatnie 12 lat pracy na bydgoskim lotnisku pełnić funkcję dyrektora operacyjnego.

Welcome Airport Services Sp. z o.o. jest największym pod względem liczby obsługiwanych przewoźników agentem handlingowym w Polsce. Firma świadczy usługi obsługi naziemnej samolotów i pasażerów kilkudziesięciu liniom lotniczym z całego świata. Spółka aktualnie zatrudnia około 2200 osób w 8 oddziałach na terenie Polski. Jest członkiem IATA Ground Handling Council. Spółka posiada wszystkie wymagane certyfikaty i uprawnienia do odpowiedzialnego i profesjonalnego działania. Firma otrzymała prestiżowy certyfikat ISAGO przyznawany przez Międzynarodowe Zrzeszenie Przewoźników Lotniczych (IATA).

Show CommentsClose Comments

Leave a comment