Skip to content Skip to footer

Marlena Wieteska dyrektorem marketingu WealthSeed

Marlena Wieteska będzie odpowiadała za stworzenie strategii marketingowej oraz implementację działań. Przez ostatnie 4 lata pracowała dla marki CashDirector S.A. oferującej platformę do prowadzenia finansów oraz księgowości dla mikro i małych przedsiębiorców, oferowaną również przez banki.

Karierę zawodową Marlena Wieteska rozpoczynała w 1998 r. w projekcie handlobank – w pierwszym nowoczesnym banku internetowym Banku Handlowego (obecnie Citibank). W 2000 r. rozpoczęła pracę w Raiffeisen Bank Polska S.A., gdzie od początku budowała markę i strategię komunikacji dla segmentu SME. W 2009 r. zostałam dyrektorem marketingu i stworzyła strategię wejścia FM Banku na rynek.

Wieteska brała udział w rozwoju wielu agencji digitalowych i reklamowych, w tym Gamfi, w którym pracowała dla największych marek, oferując jedne z pierwszych w Polsce rozwiązań grywalizacyjnych w marketingu i HR. Od kilku lat wspiera fintechy w wejściu na rodzimy rynek oraz ekspansji jako osoba odpowiedzialna za marketing i digital. Poza prowadzeniem działań marketingowych jest akredytowaną mentorką (EMCC).

Aplikacja mobilna WealthSeed oferuje klientom możliwość łatwego inwestowania na całym świecie
i efektywnego zarządzania swoimi finansami w jednym miejscu. Na ofertę inwestycyjną składa się możliwość zakupu akcji i ETF oraz market funduszy, umożliwiający zakup najważniejszych funduszy inwestycyjnych.

Show CommentsClose Comments

Leave a comment

0.0/5