Sylwetki

Zmiany w zarządzie PKO Leasing

Rada Nadzorcza PKO Leasing powołała Jarosława Brzuzy na Wiceprezesa Zarządu nadzorującego Obszar Sprzedaży. Nowy członek zarządu obejmie funkcję od 1 czerwca 2018 r.


 

Jarosław Brzuzy jest związany z Grupą PKO od 2010 r. Przez ostatnie lata pełnił funkcję Dyrektora Departamentu Wsparcia Sprzedaży w PKO Banku Polskim, gdzie był odpowiedzialny m.in. za nadzór nad siecią agencji oraz realizację celów sprzedażowych w oddziałach i agencjach. Wcześniej obejmował stanowisko Dyrektora Regionalnego Banku w Warszawie, Nowy wiceprezes związany jest z branżą finansową od 2003 r.

 

Powołanie nowego członka zarządu sprzyja synergii w ramach Grupy PKO. Jarosław Brzuzy związany jest z branżą finansową od 15 lat. Jego doświadczenie w segmencie sprzedaży jeszcze bardziej wzmocni przewagę konkurencyjną PKO Leasing wśród konkurentów. Wspólnie z nowym członkiem zarządu i Grupą PKO będziemy wzmacniać pozycję lidera na rynku – podkreśla prezes PKO Leasing Andrzej Krzemiński.

 

Grupa PKO Banku Polskiego zapewnia kompleksowe wsparcie klientów, dostęp do pełnej gamy produktów oraz pomoc wykwalifikowanych doradców.

Leszek Cieloch Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
×
Leszek Cieloch Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.