AktualnościSylwetki

Zmiana w składzie zarządu ABC Data

Juliusz Niemotko, Wiceprezes Zarządu ABC Data, złożył rezygnację z pełnionej funkcji. Zarząd ABC Data pozostanie trzyosobowy. Spółka zapowiada dalsze zwiększenie efektywności organizacyjnej oraz uproszczenie modelu zarządzania. 


 

Zaawansowany rozwój organizacji pozwala na uproszczenie modelu zarządzania poszczególnymi obszarami oraz integrację części uprawnień i obowiązków w ramach istniejących zespołów. Przełoży się to na bardziej skuteczne zarządzanie działalnością operacyjną ABC Data. Obszary biznesowe będą podlegały jednemu członkowi zarządu,  co skróci proces decyzyjny oraz przyczyni się do zwiększenia efektywności organizacyjnej Spółki.

– Nadszedł naturalny moment w rozwoju spółki, kiedy, wzorem międzynarodowych firm, możemy powierzyć jeszcze większą odpowiedzialność kadrze menedżerskiej. Wysokie kompetencje, jakimi dysponujemy wewnątrz ABC Data, pozwalają efektywnie realizować wdrażane projekty, jak również skutecznie odpowiadać na wyzwania rynku – mówi Ilona Weiss, Prezes Zarządu ABC Data.

– Bardzo dziękuję zarządowi ABC Data i współpracownikom. Było to ciekawe wyzwanie i jestem dumny, że ostatnie prawie trzy lata mogłem poświęcić na realizację interesujących projektów we współpracy z doświadczonym zespołem menadżerów – dodaje Juliusz Niemotko.

Zgodnie z zapowiedziami po publikacji wyników za I kwartał 2017 roku ABC Data koncentruje się obecnie na umacnianiu i zwiększaniu posiadanych przewag konkurencyjnych. Dotyczy to szczególnie czterech kluczowych obszarów: e-commerce, mobile, VAD oraz Cloud.

Leszek Cieloch Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
×
Leszek Cieloch Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.