Sylwetki

Wojciech Gruszczyński z Walutomatu.pl do Arena.pl

– Budujemy zespół, który pozwoli nam osiągnąć cel, jakim jest pozycja wicelidera polskiego rynku e-handlu i usług internetowych. Dzięki zespołowi, złożonemu z ekspertów w swoich dziedzinach – takich jak Wojtek Gruszczyński, jestem przekonany, że szybko osiągniemy nasze cele. Wojtek wraz z zespołem będzie udoskonalał produkt, rozwijał narzędzia i szukał nowych rozwiązań, które umożliwią Arenie uplasowanie się w czołówce platform typu marketplace w Polsce – mówi Marcin Jabłoński, CEO Arena.pl.

 

Przez ostatnie sześć lat Wojciech Gruszczyński związany był z Currency One SA, liderem wymiany walut on-line w Polsce, właścicielem serwisów Walutomat.pl i Internetowykantor.pl. Współtworzył systemy transakcyjne i zarządzał działem IT. Swoje kompetencje i doświadczenie zawodowe zdobywał również piastując różne stanowiska w działach technologicznych wielu przedsiębiorstw. Wojciech Gruszczyński to także współzałożyciel kilku startupów.

 

Arena.pl to platforma handlowa z wyselekcjonowaną ofertą, która gwarantuje szybkie i bezpieczne zakupy, wyłącznie od sprawdzonych sprzedawców. Produkty dostępne są w 7 kategoriach: Dom i ogród, Dziecko, Elektronika, Pielęgnacja i zdrowie, Moda, Motoryzacja oraz Sport i rozrywka. Operator serwisu, spółka Arena SA jest notowana na warszawskim rynku NewConnect.

Leszek Cieloch Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
×
Leszek Cieloch Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.