Sylwetki

Wojciech Głażewski Country Managerem w Check Point

Wojciech Głażewski objął w marcu stanowisko Country Managera w polskim oddziale Check Point Software Technologies. Do tej pory Głażewski pełnił stanowisko Country Leadera w Avaya, gdzie do jego obowiązków należało zarządzanie oddziałem, sprzedaż oraz bezpośredni kontakt ze strategicznymi klientami firmy.


Do obowiązków Głażewskiego na nowym stanowisku należeć będzie m.in. koordynacja działań polskiego biura oraz nawiązywanie kontaktów biznesowych z potencjalnymi partnerami i klientami firmy.
Wojciech Głażewski posiada wieloletnie doświadczenie w branży IT i telecom. Przed dołączeniem do Check Point, pełnił obowiązki Country Leadera w Avaya, Country Managera w Juniper Networks, natomiast wcześniej pracował m.in. w Ericsson Polska.

– Uważamy, że powołanie Wojciecha Głażewskiego na stanowisko Country Managera jest ważnym krokiem w realizacji strategii Check Pointa na dynamicznie rozwijającym się polskim rynku. Dostrzegamy szansę dla naszego dalszego rozwoju, a doświadczenie Wojciecha powinno wpłynąć na zdobycie większych udziałów w konkurencyjnym i ważnym dla Check Pointa rynku. – mówi David Klusacek, Dyrektor Regionalny na Europę Wschodnią w Check Point Software Technologies.

Leszek Cieloch Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
×
Leszek Cieloch Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.