Skip to content Skip to footer

Teaser Road Diner Simulator od DRAGO Entertainment

Krakowskie studio DRAGO entertainment, odpowiedzialne za światowy hit z 2021 roku – Gas Station Simulator, opublikowało teaser swojej kolejnej produkcji z tego uniwersum pt. Road Diner Simulator. To jedna z najbardziej oczekiwanych gier z portfolio DRAGO entertainment, której wishlista obecnie liczy 115 tys. graczy.

W Road Diner Simulator gracze będą mieli możliwość stworzenia klasycznego amerykańskiego dinera przy słynnej Route 66. Od zapadłej, zabitej dechami dziury, po dobrze prosperujący biznes – wszystko zależne będzie od gracza. Jednak prowadzenie dinera to nie tylko przygotowanie i podawanie posiłków, ale także zarządzanie i rekrutowanie pracowników, dbanie o wystrój wnętrza, a także o rozrywki dla gości pragnących spędzić w restauracji więcej czasu.

W swojej najnowszej grze, notowane na NewConnect studio DRAGO entertainment, planuje zaprezentować kilka nowatorskich rozwiązań, pozwalających graczom na jeszcze więcej dobrej zabawy.

Jedną z projektowanych innowacji jest system konsekwencji, który sprawi, że każda podjęta przez gracza decyzja, czy działanie będzie przekładać się na reputację i popularność lokalu. Wyłącznie od gracza zależeć będzie, czy zechce stworzyć urocze, przytulne miejsce dla rodzin z dziećmi, czy przyciągnąć nieco bardziej ,,szemrane’’ towarzystwo.

Drugim projektowanym rozwiązaniem jest niespotykana dotąd w grach, współpraca między tytułami z jednego uniwersum – Gas Station Simulator i Road Diner Simulator. Developerzy zlokalizowali stację i diner po przeciwnych stronach Route 66, aby stworzyć unikatowy, wspólny świat pozwalający rozwijać oba biznesy jednocześnie.

Road Diner Simulator to pierwsza pełna gra rozszerzająca universum Gas Station Simulator – mówi Joanna Tynor, prezes DRAGO entertainment – Jest to dla nas niezwykle ekscytujący eksperyment, pozwalający na przetestowanie rozwiązań nie tylko nowatorskich dla branży symulatorów, ale w ogóle w całej branży gier. Chcemy w ten sposób kontynuować nieszablonowe podejście, które pozwoliło Gas Station Simulator wyróżnić się na tle innych symulatorów i zostać globalnym hitem. – dodaje.

Road Diner Simulator jest jedną z najbardziej oczekiwanych gier z portfolio DRAGO entertainment. Na grę już teraz oczekuje 115 tys. graczy, którzy zapisali się na wishlistę Steam. Zaprezentowany teaser jest bardzo klimatyczny, podobnie jak całe uniwersum.

Prezentacja nowego teasera jest dla nas symbolicznym etapem prac nad grą. Zależało nam na znalezieniu unikalnej formuły, która pozwoli nam się wyróżnić w coraz większym segmencie gier symualcyjnych. – podkreśla Piotr Żygadło, dyrektor operacyjny DRAGO entertainment – Teraz zespół będzie mógł się skupić na produkcji i liczymy na to, że szybko będziemy mogli się przekonać, czy nasza koncepcja się sprawdza. Mamy nadzieję, że już na początku przyszłego roku będziemy mogli zaprezentować demo gry. Oczywiście nie zapominamy o podstawowej wersji Gry Gas Station Simulator, część zespołu kontynuuje rozwój podstawki, a osobny team pracuje nad dodatkami i uzupełnieniami. – – dodaje.

Road Diner Simulator będzie dostępny na platformie PC na Steam, Epic oraz GOG. W późniejszym czasie, gra trafi również na konsole PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series S/X oraz Nintendo Switch. Data premiery zostanie podana w późniejszym terminie.

Show CommentsClose Comments

Leave a comment