Prezentacje

Targi EkoFlota już 15 czerwca w Warszawie

III Międzynarodowe Targi EkoFlota: Innowacje, Ekologia, Mobilność będą wydarzaniem unikatowym w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Tym razem Targi odbędą się nie w październiku, a w dniach 15–16 czerwca w Centrum Targowo-Kongresowym (dawniej MT Polska) w Warszawie.


Wydarzenie zostanie podzielone na przeznaczony dla profesjonalistów Dzień Biznesowy (piątek, 15 czerwca) oraz Dzień Otwarty (sobota, 16 czerwca), na który zapraszamy wszystkich zainteresowanych „zieloną” tematyką. Dzień Biznesowy (piątek, 15 czerwca 2018 r.) to doskonała okazja do zapoznania się z najnowszymi modelami ekologicznych samochodów, które zostaną użyczone Państwu do testów. Pomożemy Państwu w znalezieniu odpowiednich narzędzi do podjęcia działań związanych z ochroną środowiska i społeczną odpowiedzialnością biznesu oraz rozwiązań, które ułatwią zarządzanie flotą i umożliwią zredukowanie kosztów jej działalności . Dzień Biznesowy jest przeznaczony dla profesjonalistów. Dzięki networkingowi będą mogli Państwo nawiązać nowe relacje i wymienić się doświadczeniami z gronem innych specjalistów.

 


 

 


Kolejny raz w trakcie Międzynarodowych Targów EkoFlota: Innowacje, Ekologia, Mobilność odbędzie się Dzień Otwarty (sobota, 16 czerwca).

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematami związanymi z ekologią i szukających sposobu na ciekawe spędzenie weekendu do odwiedzenia Centrum Targowo-Kongresowego. Będą mogli Państwo m.in. przetestować szeroką gamę aut hybrydowych i elektrycznych. Zapraszamy całe rodziny. Samochody zostaną wyposażone w foteliki i podkładki dla dzieci, a o atrakcje dla najmłodszych zatroszczą się profesjonalni animatorzy. W trakcie Dnia Otwartego zaprezentowane zostaną produkty związane z „zielonym” stylem życia. Na miejscu do dyspozycji uczestników będą food trucki.

Konferencja E-Mobility: Elektromobilność, Energia Odnawialna, Zrównoważony Transport odbędzie się w trakcie Dnia Biznesowego. Weźmie w niej udział szerokie grono specjalistów z różnych branż z Polski i zagranicy. Głównym tematem będzie rozwój rynku pojazdów elektrycznych i infrastruktury w Europie Środkowo-Wschodniej. W trakcie Konferencji zdobędą Państwo odpowiedzi na pytania dotyczące przepisów prawnych i prowadzenia biznesu w sposób przyjazny środowisku, a przy tym opłacalny. Prelegenci podpowiedzą Państwu, jak włączyć do floty auta ekologiczne i zdobyć fundusze na stację do ładowania. Pochylimy się także nad samorządami oraz działaniami miast w kwestii nowoczesnej mobilności.

 Plebiscyt III Międzynarodowych Targach EkoFlota: Innowacje, Ekologia, Mobilność

W trakcie Dnia Biznesowego Targów EkoFlota (piątek, 15 czerwca) o godz. 16:15 nastąpi ogłoszenie wyników plebiscytu III Międzynarodowych Targach EkoFlota: Innowacje, Ekologia, Mobilność, oraz wręczenie statuetek zwycięzcom w poszczególnych kategoriach:


POJAZDY
Innowacyjne rozwiązanie roku
Mobilne rozwiązanie roku
Ekologiczne rozwiązanie roku
Pojazd ekologiczny roku – kat. jednoślady:
Pojazd ekologiczny roku – kat. pojazdy osobowe do 3,5t
Pojazd ekologiczny roku – kat. pojazdy dostawcze do 3,5t
Pojazd ekologiczny roku – kat. pojazdy użytkowe pow. 3,5t
Flota ekologiczna roku


USŁUGI/PRODUKTY/DZIAŁALNOŚĆ
Innowacyjne rozwiązanie roku
Mobilne rozwiązanie roku
Ekologiczne rozwiązanie roku
Społeczna odpowiedzialność biznesu


Ponadto Kapituła plebiscytu wręczy nagrody w kategorii, w której sama wskaże nominowanych:
SPOŁECZNOŚĆ
Eko Menadżer Roku
Eko Samorząd Roku


Kandydatów do poszczególnych kategorii zgłaszają Wystawcy, natomiast zwycięzców wytypuje Kapituła, w której
skład wchodzą:
– redakcja magazynu „Menadżer Floty: Forum Biznesowe”
– Maciej Pertyński
– Wojciech Drzewiecki
– Adam Kornacki
– Rafał Jemielita
– Tomasz Gorazdowski
– Tomasz Kuchar
– Klaudia Podkalicka
– Beata Bublewicz
– Mariusz Korpoliński

 

fot: Menadżer Floty

Leszek Cieloch Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
×
Leszek Cieloch Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.