O tak, to Włochom wychodzi perfekcyjnie. Od kilku lat z powodzeniem wracają do historycznych nazw. Był (i jest) Fiat 500, było (niestety) Tipo. Może dlatego ktoś w Stellantis bardzo przytomnie doszedł do wniosku, że może by warto reaktywować Pandę? Ale taką, która…
