Aktualności

Szustkowski idzie do sądu

Robert Szustkowski wraz Marzeną Szustkowską składają zawiadomienie do Prokuratury na Ewę Domżałę i zaprzeczają pomówieniom

Robert Szustkowski, polski inwestor na stałe mieszkający w Szwajcarii, złożył w dniu 12.03.2018 r. wraz z Marzeną Szustkowską zawiadomienie do Prokuratury Okręgowej Warszawa – Praga o możliwości popełnienia przestępstwa z Art. 235. K.K. przez panią Ewę Domżałę.

Zawiadomienie związane jest z zarzutem tworzenia nieprawdziwych informacji i fałszywych dowodów, w tym pomówień wyrażonych na łamach artykułu ‘’Porachunki narodowców: 11 ciosów, dwa w głowę. Czego się boi Ewa Domżała’’ autorstwa Red. Kamila Siałkowskiego, Red. Tomasza Piątka, opublikowanych w dzienniku Gazeta Wyborcza w dniu 10.03.2018 r.

  

Wypowiedzi Pani Ewy Domżały niosą – zdaniem Roberta Szustkowskiego i Marzeny Szustkowskiej – znamiona podstępnych zabiegów, które podlegają karze pozbawienia wolności do lat 3.

Robert Szustkowski stanowczo zaprzecza fałszywym informacjom o  rzekomych związkach z międzynarodowymi grupami przestępczymi i zwraca się do Redakcji Gazety Wyborczej o zaprzestanie publikacji takich materiałów. Informacje te nie mają żadnego potwierdzenia w rzeczywistości i szkalują jego dobre imię.

Robert Szustkowski już od kilku miesięcy prowadzi sprawy sądowe, mające na celu przeprosiny za naruszenie jego dóbr osobistych.

Leszek Cieloch Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
×
Leszek Cieloch Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.