Ludzie

Sodexo z nowym Dyrektorem ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi

Z początkiem października br. do zespołu Sodexo Benefits and Rewards Services Polska dołączyła Katarzyna Turska, obejmując stanowisko Dyrektora ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi.

Katarzyna Turska ma ponad 15-letnie doświadczenie w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi, które zdobywała pracując w międzynarodowych organizacjach (m.in. Samsung Electronics Polska, Willson & Brown). Nowa Dyrektor specjalizuje się w kreowaniu kultury organizacyjnej nastwionej na budowanie zaangażowania pracowników i zwiększanie ich efektywności. Z sukcesami tworzyła i wdrażała strategie HR, w tym plany rozwojowe i politykę szkoleniową. Posiada doświadczenie w komunikacji wewnętrznej oraz budowaniu wizerunku firmy na zewnątrz.

Fundamentem każdej firmy są przede wszystkim ludzie. Bez zaangażowanych, zmotywowanych pracowników oraz efektywnych zespołów spółka nie tylko nie osiągnie zakładanych celów, ale także nie wykorzysta potencjału biznesowego. Katarzyna Turska to ceniony przez rynek ekspert w zakresie budowania zadowolenia i zaangażowania pracowników. Z bogatym doświadczeniem w tworzeniu i wdrażaniu strategii oraz programów motywacyjnych, nastawionych na realizację zakładanych celów, przyczyni się do wzmocnienia naszej pozycji rynkowej – powiedział Arkadiusz Rochala, Dyrektor Generalny w Sodexo Benefits and Rewards Services.

Katarzyna Turska doskonale rozumie wyzwania, z jakimi obecnie mierzą się pracodawcy tj. rotacja pracowników, różnorodność pod względem wieku, doświadczenia czy kultury. W codziennej pracy stawia na współpracę i budowanie efektywnych zespołów, które rozumieją cele biznesowe spółki i wspólnie pracują na ich osiągnięcie. Jest absolwentką Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu, gdzie ukończyła prawo oraz studiów podyplomowych Zarządzanie Zasobami Ludzkimi w Szkole Głównej Handlowej.