Lifestyle

Ride my Road – nowa kolekcja Annomalii

2 listopada 2018 marka Annomalia przedstawi nową kolekcję RideMyRoad. Prezentacja kolekcji odbędzie się w Berlińskim butiku LEVEL EIGHT, gdzie na stałe goszczą inne kolekcje marki. Po prezentacji w Berlinie, kolekcja zawita na polski rynek.


Kolekcja RideMyRoad jest kwintesencją pasji do motoryzacji, w szczególności motocykli, do przekraczania granic ciała ludzkiego w wyzwaniach sportowych, dla osiągnięcia maksymalnego stężenia w ekstremalnych warunkach.

Projektantka podsyca głód adrenaliny, zachowując pełną kontrolę nad materią i duchem. Kolekcja stawia człowieka w centrum toru miejskiego gwaru. Jest to pierwszy tak mocny i “przyciągający wzrok ” zbiór projektantki pełen różnorodnych kolorów i odważnych cięć.

Strukturalizm jest silnym punktem kolekcji. Annomalia kontynuuje swoje eksperymenty z materii i tkaniny. Wykorzystuje użytkowo struktury betonu, bieżników opon i innych organicznych struktur w wydaniu użytkowym. W RideMyRoad znajdziemy lateks refleksji opon motocyklowych.

Logo kolekcji powstało przy współpracy z Radosławem „Batoonem” Sentkiewiczem – projektantem, jednym z najlepszych tatuatorów w Europie, pasjonatem motoryzacji i sztuki.

Annomalia to nowoczesna, innowacyjna technologicznie koncepcja mody czerpiąca inspirację z otaczającego świata. To nieustanne poszukiwania w obrębie niekonwencjonalnych i często pozornie nieosiągalnych materiałów. Projektantka Anna Annomalia zafascynowana jest transcendencją ludzkiej natury, seksualności i zmysłowości ludzi, kształtu, formy i zapachu. Projektuje dla pewnych siebie ludzi, którzy znają swoją wartość i chcą zademonstrować swój charakter w wyrafinowany sposób. Odzież tworzona jest dla osób o silnej osobowości, które chcą wyrazić się oryginalnym, specyficznym krojem i podkreślić zalety figury. Kreacje marki Annomalia przenoszą nas do świata gdzie niemożliwe staje się możliwe. Pokazy kolekcji to przeważnie zaskakujące preformers modowe, a w takich demonstracjach kontrowersyjna i eksperymentalna Annomalia ma ogromny potencjał.

Projektantka jest finalistką telewizyjnego show TVN „Project Runway”. Jest również malarką – jej obrazy to gigantyczne instalacje powiązane często z nurtem jej kolekcji.

Leszek Cieloch Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
×
Leszek Cieloch Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.