Aktualności

Ranking chwilówek: Miloan Polska ponownie w czołówce

Miloan Polska po raz kolejny uzyskał czołową pozycję wśród firm pożyczkowych. Ranking portalu pozyczki-ranking.pl wskazuje m.in., że Miloan Polska posiada najatrakcyjniejszą ofertę wśród firm znajdujących się w pierwszej piątce zestawienia.


Ranking Chwilówek Maj 2018

1.Szybka Gotówka

2.Miloan

3.Wandoo

4.Extraportfel.pl

5.Kuki.pl


Majowe zestawienie portalu pozyczki-ranking.pl to kolejny ranking, który wyróżnia Miloan Polska na rynku pożyczek krótkoterminowych i pokazuje, że firma coraz lepiej radzi sobie na polskim rynku, który liczy już około 140 podmiotów świadczących takie usługi. W jednym z wcześniejszych zestawień Miloan uzyskał pozycję lidera wiosennej edycji rankingu pożyczek online, natomiast na początku roku zdobył pierwszą pozycję w prestiżowym rankingu Gazety Finansowej.

 

Eksperci po raz kolejny zwracają uwagę m.in. na szybkość uzyskania pożyczki (pieniądze trafiają na konto pożyczkobiorcy nawet w ciągu 15 min), całodobową dostępność usługi oraz atrakcyjne oprocentowanie wyróżniające Miloan na tle konkurencji. Firma oferuje pożyczki krótkoterminowe w kwotach od 300 do 4000 złotych. Pierwsza pożyczka do 1500 złotych na 30 dni oferowana jest w promocji RRSO 0%, a kolejne na warunkach atrakcyjniejszych od firm z pierwszej piątki majowego rankingu.


 

Beata Szwnkowska – prezes Miloan

 


 

Miloan jest również tegorocznym zwycięzcą Orderów Finansowych, plebiscytu magazynu Home&Market, w kategorii kredyt indywidualny. W ocenie magazynu Home&Market, firma dostarcza dodatkowych środków finansowych swoim klientom w chwili, gdy tylko ich potrzebują – szybko, wygodnie i odpowiedzialnie.

 

Co ważne, Miloan Polska używa własnego oprogramowania i technologii, stosując najnowsze systemy zabezpieczeń, tak aby dane klientów zawsze były bezpieczne.

Leszek Cieloch Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
×
Leszek Cieloch Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.