Skip to content Skip to footer

Plot Twist zdradza nowe szczegóły o The Last Case of Benedict Fox

Kampania promocyjna The Last Case of Benedict Fox wchodzi w coraz dynamiczniejszy etap. Spółka na Future Games Show Spring Showcase udostępniła nowy trailer najbardziej oczekiwanej gry na Xbox-a. Gra jest już w ostatnim etapie produkcyjnym i notuje stały wzrost wishlisty. Premiera tytułu zaplanowana jest na 27 kwietnia na platformach Xbox Series X|S, Xbox One i PC. Wcześniej Plot Twist chce zadebiutować na NewConnect. Wydawcą gry jest Rogue Games.

– Jesteśmy już w ostatnim etapie pracy nad The Last Case of Benedict Fox, nie możemy doczekać się premiery i w pełni rozumiemy czekających graczy. Kolejny trailer pokazuje nowe lokalizacje, przeciwników i fragmenty historii. Czuję, że gracze będą zadowoleni z naszej produkcji – mówi Paweł Czapla, prezes Plot Twist. – Jestem spokojny jeśli chodzi o premierę, w czasie demo gry uzyskaliśmy wiele pozytywnych komentarzy,  kiedy jesteśmy na wydarzeniach, to gracze odzywają się do nas z miłymi słowami. Wiemy, że demo gry udostępnione podczas STEAM Next Fest pozostawiło niedosyt i rozbudziło ciekawość graczy, jednak premierę widać na horyzoncie, już 27 kwietnia! – dodaje Paweł Czapla.

Future Games Show Spring Showcase to jedna z najważniejszych imprez dla branży gier, na której będzie można zobaczyć ponad 50 gier. Plot Twist od 2022 roku bierze udział w kluczowych wydarzeniach, na których promuje swoją produkcję. Plot Twist wziął udział m.in. w Gamescom Opening Night, na targach PAX West w Seattle, EGX London, Poznań Game Arena 2022, Paris Games Week, festiwalu STEAM Next Fest, a ostatnio także na IGN Fan Fest 2023. Podczas kluczowych wydarzeń spółka była oficjalnym partnerem TikToka, a grę miała okazję promować na stoisku Microsoftu.

Historia The Last Case of Benedict Fox rozgrywa się w 1925 roku w Bostonie. Samozwańczy detektyw Benedict Fox, wraz ze swoim demonicznym towarzyszem musi rozwikłać zagadkę morderstwa. Rozgrywka odbędzie się na płaszczyźnie świata realnego i nadprzyrodzonego.

Show CommentsClose Comments

Leave a comment