Skip to content Skip to footer

Plot Twist udostępni demo na festiwalu STEAM Next Fest

Plot Twist SA, producent The Last Case of Benedict Fox  udostępni demo gry na tegorocznym festiwalu Steam Next Fest. Wydarzenie potrwa od 6 do 13 lutego 2023 roku. Będzie to okazja do zagrania w wyczekiwany tytuł spółki na platformie STEAM. Jest to też kolejny krok w kampanii promocyjnej tytułu. Premiera gry planowana jest wiosną 2023 roku w wersjach na Xbox Series X|S, Xbox One i PC. Wydawcą tytułu jest Rogue Games.

– Premiera naszej gry zbliża się z każdym dniem, a my jesteśmy ogromnie dumni, że możemy pochwalić się tym, jak dopracowany jest to tytuł. Przed nami bardzo ważny moment promocji gry i zbierania cennej wiedzy od graczy. Nasi fani będą mogli zanurzyć się w mroczną historię, przeżyć fragment emocjonującej rozgrywki i sprawdzić co przyniesie The Last Case of Benedict Fox. Jestem przekonany, że nasze demo pokaże graczom, dlaczego warto czekać na pełną wersję gry – mówi Paweł Czapla, prezes Plot Twist. – Festiwal STEAM Next Fest to będzie pierwsza okazja, by zagrać w grę w domowym zaciszu, tym bardziej z ciekawością czekamy na komentarze i głosy graczy – dodaje Paweł Czapla.

Premiera gry planowana jest wiosną 2023 roku. The Last Case of Benedict Fox będzie dostępny w wersjach na Xbox Series X|S, Xbox One i PC. The Last Case of Benedict Fox to jedna z najbardziej oczekiwanych premier tego roku. Historia rozgrywa się w bostońskiej posiadłości, w której – w niewyjaśnionych okolicznościach – doszło do morderstwa młodej pary i zaginięcia ich dziecka. Samozwańczy detektyw Benedict Fox oraz połączona z nim podczas narodzin istota pochodzącą z innego wymiaru postarają się odkryć losy tajemniczej rodziny.  

– Nasz zespół pracuje bardzo aktywnie, szlifujemy rozgrywkę i mechaniki. Mogę z przekonaniem powiedzieć, że cały świat czeka na premierę gry o naszym bostońskim detektywie. Jesteśmy w stałym kontakcie z graczami, kolejne miesiące będą szczególnie ekscytujące, bo stopniowo będziemy zdradzać następne fragmenty tajemnicy naszego tytułu – dodaje Paweł Czapla.

Spółka w 2022 roku prezentowała The Last Case of Benedict Fox na najważniejszych targach i pokazach gier. Podczas Gamescom Opening Night LIVE gra została okrzyknięta najbardziej oczekiwanym tytułem na Xbox-a. Studio pojawiło się także na targach PAX West w Seattle, EGX London, Poznań Game Arena 2022, a także Paris Games Week.

Show CommentsClose Comments

Leave a comment