TechNews

Philips 276E8VJSB – elegancki monitor 4K z matrycą IPS

Philips zapowiada premierę nowego monitora, stanowiącego interesującą propozycję dla osób poszukujących rozdzielczości 4K w atrakcyjnej cenie. Philips 276E8VJSB wyposażony jest w 27-calową matrycę IPS w formacie 16:9 i sprawdzi się zarówno w użytku domowym, jak i bardziej zaawansowanych zadaniach.


Połączenie rozdzielczości 4K (3840 x 2160) z matrycą w technologii IPS sprawia, że Philips 276E8VJSB może stanowi narzędzie pracy dla amatorów fotografii i projektowania graficznego. Cechą monitora, którą docenią, jest także 10-bitowa głębia kolorów, pozwalająca na wyświetlanie 1,074 miliarda barw.

Ekran charakteryzuje się typowym współczynnikiem kontrastu wynoszącym 1000:1, jasnością do 350 cd/m2 oraz szerokimi kątami widzenia – 178 stopni. Model 276E8VJSB wyposażony jest również w technologie poprawiające komfort pracy, m.in. Flicker-Free – redukującą zmęczenie oczu poprzez ograniczenie migotania obrazu oraz LowBlue Mode – zmniejszającą emisję potencjalnie szkodliwego światła niebieskiego. Ponadto użytkownicy monitora będą mogli wykorzystać technologię Multiview umożliwiającą wyświetlanie obok siebie obrazu z dwóch źródeł jednocześnie, np. z komputera stacjonarnego i laptopa.

Philips 276E8VJSB wyposażony jest w złącza: 2x HDMI 2.0, DisplayPort 1.2 oraz złącze audio.

Leszek Cieloch Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
×
Leszek Cieloch Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.