Skip to content Skip to footer

Patryk Osęka dołącza do Esri Polska

Patryk Osęka z początkiem stycznia obejmie stanowisko Członka Zarządu oraz Dyrektora Pionu Usług i Wdrożeń GIS w Esri Polska. Patryk posiada ponad 20-letnie doświadczenie w branży IT na różnych stanowiskach – od developerskiego, projektowego, sprzedażowego, managerskiego aż po stanowisko dyrektora operacyjnego.

Przygodę z GIS rozpoczął 16 lat temu, gdy jako programista współtworzył serwis Targeo.pl, który aktualnie odwiedza ponad 5 mln użytkowników miesięcznie. Przez ostatnie 7 lat zajmował stanowisko Dyrektora Operacyjnego w AutoMapa, gdzie odpowiadał m.in. za procesy połączenia spółek z grupy, reorganizację i optymalizację procesów wewnętrznych, stworzenie portfolio produktów B2B, sprzedaż B2B oraz kierowanie działem projektów IT.

Temat projektów i analiz GIS mam wpisane w swoje zawodowe DNA, dlatego niezmiernie się cieszę, że będę mógł realizować swoje kolejne kroki w tak wspaniałej organizacji jak Esri Polska. Jest dla mnie bardzo istotne aby móc robić rzeczy, które mają realny, pozytywny wpływ na otaczającą nas rzeczywistość – a działalność Esri właśnie taka jest. Każdy projekt, każde wdrożenie pozostawia świat odrobinę lepszy, bardziej zorganizowany i łatwiejszy w zarządzaniu. – Patryk Osęka, Dyrektor Pionu Usług i Wdrożeń Esri Polska

Patryk Osęka jako Dyrektor Pionu Usług i Wdrożeń w Esri Polska będzie stanowił wsparcie dla wszystkich działów Pionu – Analiz, Architektury, Projektów, Rozwoju Aplikacji, Szkoleń oraz Wdrożeń, które w sumie skupiają około 60 osób. Nowy dyrektor poprowadzi Pion w kierunku jeszcze sprawniejszego działania i realizacji założonych celów.

Cieszę się, że dołącza do nas tak doświadczony i wszechstronny menedżer. Mam przekonanie, że Patryk wniesie nowe, ciekawe i inspirujące spojrzenie na nasz model pracy i realizacji usług, projektów i szkoleń dla naszych projektów. W kontekście naszych planów rozwoju i systematycznego doskonalenia naszej pracy na rzecz klientów to niezmiernie ważny aspekt. – Agnieszka Nosal, CEO Esri Polska.

Show CommentsClose Comments

Leave a comment