IT

Ostatnie zapisy na Certified Innergo Technology Workshop

Między 17, a 19 kwietnia w Warszawie organizujemy prestiżowe warsztaty skierowane do kadry zarządzającej wysokiego szczebla. Każdego dnia, jedynie kilkunastu uczestników będzie miało okazję spotkać się z ekspertami z naszych partnerskich firm takich jak Aruba, Apple, czy CISCO.


 

Pierwszego dnia warsztatów uczestnicy dowiedzą się, w jaki sposób urządzenia i systemy mobilne wprowadzić mogą nowy wymiar pracy, podnosząc wydajność i zadowolenie pracowników. W tym dniu naszym partnerem wydarzenia będzie Apple, Cisco oraz VMware. Drugiego dnia, największy nacisk położymy na prezentację najnowszych rozwiązań sieciowych, pozwalających na znacznie więcej, niż tylko podstawowy dostęp do sieci korporacyjnej. Partnerem warsztatów będą przedstawiciele Aruba Networks oraz HPE. Podczas ostatniego dnia wraz z Fortinet i Veracomp zaprezentujemy niezawodne systemy zabezpieczające sieć firmową i przedstawią najlepsze praktyki ochrony danych korporacyjnych.

 

– Stawiamy przede wszystkim na jakość i indywidualne podejście do uczestnika, dlatego liczba miejsc jest mocno ograniczona. Szkolenie skierowane jest do wąskiej grupy odbiorców – CIO, CFO, CTO, dyrektorów ds. IT oraz pozostałych pracowników należących do wysokiej kadry zarządzającej – tłumaczy Aleksandra Czarnecka z firmy INNERGO Systems.- Drugą ważną kwestią jest fakt, że zaprosiliśmy największych producentów technologicznych na jedną scenę, właśnie po to, aby pokazać przyszłość cyfrowej transformacji biznesu. Razem z nimi każdego dnia warsztatów będziemy przybliżać uczestnikom inny aspekt cyfrowej transformacji: mobilność, infrastrukturę sieciową, czy bezpieczeństwo. Wszystko to w formie warsztatowej, a więc uczestnicy będą pracować na prezentowanych urządzeniach i systemach. – dodaje przedstawicielka INNERGO Systems.

  

Potencjalni uczestnicy mogą brać udział we wszystkich warsztatach lub wybrać pośród nich, tylko te, które są dla nich w szczególności interesujące. 18 kwietnia przewidziany jest także wieczorny bankiet, podczas którego będzie można wymienić się cennymi uwagami, poznać osoby z branży, czy po prostu porozmawiać w mniej formalnym tonie.

 

Uczestnictwo w warsztatach jest bezpłatne. Formularz zapisów dostępny jest na stronie:

http://warsztaty.innergo.pl/certified_me

Leszek Cieloch Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
×
Leszek Cieloch Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.