Ludzie

Nowy Dyrektor Inwestycyjny w Esaliens TFI

Do zespołu Esaliens TFI dołączył Krzysztof Cesarz, obejmując stanowisko Dyrektora Inwestycyjnego. W ramach TFI będzie odpowiadał za zarządzanie częściami akcyjnymi portfeli i funduszy inwestycyjnych, aktywnie wykorzystując swoje szerokie kompetencje w zakresie inwestycji zagranicznych.

Cieszę się, że dołączyłem do TFI, które już od dwóch dekad jest obecne w branży inwestycyjnej. Globalne doświadczenie i renoma jaka towarzyszy marce Esaliens to jednocześnie spełnienie osobistych ambicji i wielka odpowiedzialność. Zamierzam wykorzystać swoje kompetencje w realizacji postawionych przede mną celów inwestycyjnych – deklaruje Krzysztof Cesarz.

W Esaliens cenimy umiejętności analityczne i praktyczne doświadczenie inwestycyjne, stąd nasze zainteresowanie profesjonalistami z dorobkiem i niepodważalnymi sukcesami w tych obszarach. Zawsze rekrutujemy najlepszych na rynku. Krzysztof Cesarz wnosi niezwykle cenne know-how w obszarze inwestycji, w tym także inwestycji zagranicznych – mówi Piotr Rzeźniczak, Członek Zarządu Esaliens TFI SA.

Mamy świadomość, jak ważną rolę odgrywają ludzie reprezentujący firmę, dlatego wzmacniamy naszą kadrę, która jest jedną z najstabilniejszych w branży TFI. Skutkuje to ogromnym zaufaniem klientów korporacyjnych i indywidualnych. Jest to dla nas ważne, zwłaszcza teraz, kiedy z sukcesem wdrażamy Pracownicze Plany Kapitałowe – mówi Jacek Treumann, Członek Zarządu Esaliens TFI SA.

Krzysztof Cesarz ma ponad 12-letnie doświadczenie w obszarze inwestycyjnym.  Posiada licencję Doradcy Inwestycyjnego nr 319, tytuł CFA (Chartered Financial Analyst) oraz tytuł CAIA (Chartered Alternative Investment Analyst). W trakcie kariery zawodowej miał okazję aktywnie uczestniczyć we wszystkich etapach przygotowania produktów finansowych, zarządzać funduszami akcji, sprawować opiekę nad portfelami klientów, a także współtworzyć i zarządzać funduszami inwestującym poza Polską. Wcześniej pracował m.in. w Banku BPH S.A. IPOPEMA TFI oraz EQUES Investment TFI.

Redakcja Author
Sorry! The Author has not filled his profile.
×
Redakcja Author
Sorry! The Author has not filled his profile.