Sylwetki

Nowy Country Manager w Commvault Polska

Rafał Słowiński objął stanowisko Country Managera w polskim oddziale Commvault, światowego lidera w dziedzinie rozwiązań klasy korporacyjnej do tworzenia kopii zapasowych, odtwarzania i archiwizowania danych oraz ich przetwarzania w chmurze. Nowy dyrektor zarządzający Commvault Polska będzie odpowiedzialny za pracę i rozwój polskiego oddziału firmy, wcześniej funkcję tę pełnił Dariusz Bocheńczak.


 

Słowiński to doświadczony manager, związany z branżą IT od ponad 25 lat. Przez ostatnie 20 pracował w Hewlett-Packard, gdzie sukcesywnie piął się po szczeblach kariery, aby osiągnąć stanowisko dyrektora działu usług technologicznych i odpowiadać za sprzedaż w 23 krajach. Zarządzał zespołem liczącym ponad 300 osób, generującym wielomilionowe przychody. Ma duże doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą, zarówno na rynku polskim jak i terytoriach takich jak Europa Środkowa, Wschodnia, Bliski Wschód i Afryka. W ostatnich dwóch latach odpowiedzialny był za sprzedaż poprzez kanał partnerski pełnego protfolio produktów i usług HPE na rynek Polski – co stanowiło ponad 90% przychodu firmy. Jest absolwentem wydziału Informatyki Politechniki Poznańskiej, ukończył także liczne biznesowe programy szkoleniowe z zakresu zarządzania organizowane między innymi przez Michigan School of Management czy Kellogg School of Management.

 

„Commvault to firma z ogromnym potencjałem zarówno jeśli chodzi o markę jak i możliwości drzemiące w jej rozwiązaniach. Mój pierwszy cel to poprawa rozpoznawalności marki na rynku polskim i zdobycie pozycji rynkowej adekwatnej do potencjału firmy. Drugi ważny cel to nawiązanie współpracy z dużymi partnerami technologicznymi” – powiedział Rafał Słowiński po objęciu stanowiska Country Managera Commvault Polska.

Leszek Cieloch Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
×
Leszek Cieloch Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.