Aktualności

Miloan Polska na czele zestawienia firm pożyczkowych Online w Polsce*

Miloan Polska znalazł się na czele najnowszego zestawienia firm pożyczkowych Online pod względem kosztów rozliczenia długu w okresie 1 miesiąca.


 

W ocenie redakcji Gazety Finansowej przewagą Miloan Polska okazała się stosunkowo wysoka wartość darmowej pożyczki dla nowych klientów (do 1500 zł na 30 dni) oraz umiarkowany koszt przedłużenia spłaty oraz okres przedłużenia spłaty pożyczek.

 

‘’Klienci Miloan Polska otrzymają środki przez Internet (nawet 4000 zł) bez uciążliwych formalności, a środki wpływają na konto bankowe klienta nawet w ciągu 15 minut od podjęcia pozytywnej decyzji pożyczkowej’’ – podkreślił magazyn finansowy.

 

Co roku ponad 1 milion Polaków pożycza pieniądze na bieżące wydatki, wakacje, prezenty. Ponad 25 proc. tych pożyczek udzielanych jest przez Internet lub telefon. W przypadku finansowania o wartości poniżej 1.000 zł udział firm pożyczkowych w rynku jest jeszcze większy i sięga 40 proc.! Średnia wartość zaciągniętej pożyczki to 1.500 zł.

 

‘’To kolejne zestawienie, w którym oferta Miloan okazuje się konkurencyjna i pozwala polskim konsumentom na szybki odstęp do środków finansowych. W 2018 roku będziemy poszerzać nasza ofertę tak aby sprostać oczekiwaniom klientów’’ – mówi Beata Szwankowska, prezes wyróżnionego przez Gazetę Finansową Miloan Polska.

 

Osobom, które nie mają możliwości skorzystania z oferty banku pozostają tzw. chwilówki, czyli wysokooprocentowane pożyczki. Koszty tych produktów są dokładnie określone przez prawo – maksymalne oprocentowanie wynosi dwukrotność stopy referencyjne NBP powiększonej o 3,5 pkt proc (w sumie 7,5 proc.), zaś tzw. pozaodsetkowe koszty mogą stanowić maksymalnie 100 proc. wartości pożyczki.

 

* Ranking sporządzony przez GAZETĘ FINANSOWĄ  (27.12.2017)

Leszek Cieloch Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
×
Leszek Cieloch Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.