Skip to content Skip to footer

Marcin Łapiński obejmuje stanowisko Dyrektora Zarządzającego Tétris Poland

Z początkiem sierpnia br. Tétris Poland, spółka zależna JLL, odpowiedzialna za projektowanie i aranżację wnętrz nieruchomości komercyjnych, powołała nowego Dyrektora Zarządzającego. Stanowisko to objął Marcin Łapiński, od ponad 15 lat związany z branżą nieruchomości.

Tétris Poland, wiodąca firma projektowo-wykonawcza, zdecydował się na wzmocnienie zespołu i powołanie nowego Dyrektora Zarządzającego. Na czele spółki stanął Marcin Łapiński, który posiada bogate doświadczenie w budowaniu i kierowaniu zespołami, projektowaniu i wdrażaniu strategicznych planów biznesowych oraz zarządzaniu operacjami w macierzowych strukturach organizacyjnych.

Jestem bardzo podekscytowany dołączeniem do Tétris i możliwością przyczynienia się do realizacji ambicji rozwojowych firmy. Tétris to spółka o ugruntowanej pozycji na polskim rynku nieruchomości, która może pochwalić się zespołem doświadczonych architektów, inżynierów i projektantów. Ma również na swoim koncie wiele imponujących realizacji z obszaru projektowania wnętrz i fit-out. Wierzę, że z wspólnie z zespołem jesteśmy w stanie osiągnąć jeszcze więcej, również w bliskiej współpracy z JLL i na pewno będziemy dążyli do stałego rozwoju, który przełoży się na wysoki poziom satysfakcji naszych klientów.

Marcin Łapiński

Marcin Łapiński to ekspert rynku nieruchomości, związany z branżą od ponad kilkunastu lat. Wcześniej związany był z Grupą Skanska, w której od przeszło 15 lat zajmował kierownicze stanowiska w Polsce, Rumunii i na Węgrzech. W swojej nowej roli Marcin będzie kontynuował rozwój i wzrost biznesu Tétris w Polsce. Mateusz Bonca wspiera przekazanie stanowiska, jednocześnie wracając do swoich obowiązków jako CEO JLL Polska z misją kontynuacji integracji usług obu firm zgodnie z globalną strategią grupy.

Tétris to międzynarodowa firma fit-outowa działająca na rynku nieruchomości od 20 lat. Świadczy usługi dla firm różnej wielkości w 13 krajach na całym świecie. Realizuje projekty głównie w sektorze biurowym, handlowym i mieszkaniowym. Firma zapewnia również wsparcie doradcze w zakresie projektowania miejsc pracy, a także realizacji renowacji biur, nieruchomości handlowych i mieszkaniowych. Firma posiada też dział zajmujący się rozwiązaniami meblowymi, który projektuje, dostarcza i instaluje meble o różnej funkcjonalności.

Show CommentsClose Comments

Leave a comment