Skip to content Skip to footer

IT Wins dostarczy trenerów dla HackerU

IT Wins, lider w branży security technologies podpisał umowę z międzynarodowym instytutem szkoleniowym HackerU z siedzibą w Izraelu.

Na mocy podpisanej umowy, IT Wins wesprze swoim zespołem Akademię HackerU. Trenerami będą specjaliści o najwyższych kwalifikacjach w branży cybersecurity.

Sektor cyberbezpieczeństwa to najbardziej rozwijający się sektor na świecie, bowiem codziennie dochodzi do setek tysięcy cyberataków . Dynamiczny rozwój sektora cyberbezpieczeństwa wymaga wysoko wykwalifikowanej kadry specjalistów. Absolwenci otrzymują gwarancję zatrudnienia po zdanym egzaminie. Program szkolenia jest przygotowany przy użyciu i zastosowaniu nowoczesnych technik przez profesjonalistów z Izraela.

IT Wins to spółka specjalizująca się w dostarczaniu i implementacji rozwiązań związanych z bezpieczeństwem, także sieciowym, jak również świadczy usługi związane z wdrażaniem, utrzymaniem i zabezpieczeniem infrastruktury teleinformatycznej przedsiębiorstw i instytucji oraz usługami związanymi z zabezpieczeniami kontrinwigilacyjnymi.

HackerU jest światowym liderem w dziedzinie cyfrowego transferu wiedzy, rozwiązań technologicznych i usług cybernetycznych. Niezliczeni specjaliści, firmy i organizacje oczekują od HackerU aktualizacji najnowszych narzędzi, wiedzy i umiejętności krytycznego myślenia niezbędnych do utrzymania skutecznego zespołu specjalistów ds. Technologii i bezpieczeństwa.

Show CommentsClose Comments

Leave a comment

0.0/5