Prezentacje

Inchcape Motor Polska wyróżnione przez BMW

Inchcape Motor Polska po raz kolejny został uhonorowany przez BMW Polska w corocznym konkursie dla najlepszych dealerów motoryzacyjnych. Polski oddział międzynarodowej grupy dealerskiej nagrodzony został w trzech kategoriach, dzięki czemu może się pochwalić już 37 statuetkami zdobytymi w ciągu ostatnich 10 lat.


 

BMW Polska cyklicznie przyznaje swoim dealerom nagrody za najlepsze wyniki sprzedażowe, jakość obsługi oraz utrzymywanie relacji z klientami. W tegorocznej edycji konkursu, dealer BMW Inchcape Motor Polska odznaczony został w aż trzech kategoriach:
– Najlepszy Dealer BMW M (oddział Warszawa);
– Dealer Roku BMW Financial Service (oddział Warszawa);
– Najlepszy Dealer BMW Aftersales (oddział Wrocław).

 

W 2018 roku to właśnie Inchape Motor zdobył najwięcej nagród z pośród wszystkich polskich dealerów BMW. Wartym odnotowania jest fakt, że w ciągu 10 lat firma zdobyła łącznie 37 nagród przyznanych przez BMW Polska.

 

Inchcape Motor to prestiżowa sieć dealerska działająca w 29 krajach i zatrudniająca ponad 15000 pracowników. W skali globalnej firma prowadzi 300 salonów. Od swojego debiutu na polskim rynku, blisko 13 lat temu, marka Inchcape wielokrotnie była honorowana tytułami branżowymi. Inchcape Polska to 7-krotny dealer roku BMW, 3-krotny dealer roku MINI oraz najlepszy dealer BMW Motorrad roku 2016.

Leszek Cieloch Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
×
Leszek Cieloch Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.