Dla biznesuGospodarkaIT

HUAWEI CLOUD: Walka z COVID-19 za pomocą technologii i bezpłatne webinary

Huawei ogłosił dzisiaj, że uruchomił globalny plan działania, aby pomóc klientom na całym świecie w walce ze skutkami pandemii COVID-19 za pomocą usług chmurowych i AI. W ramach międzynarodowej kampanii, Huawei zapewni bezpłatne usługi w chmurze i z zakresu AI oraz będzie angażować partnerów na całym świecie we wspólną walkę z epidemią.
Ponadto chiński producent organizuje cykl webinarów o walce z panującym koronawirusem.

 Huawei Cloud współpracuje z partnerami w Chinach nad wykorzystaniem innowacyjnych technologii, takich jak chmura i sztuczna inteligencja, do walki z epidemią. Zgromadziliśmy przy tym praktyczne doświadczenia w zakresie analizy komputerowej tomografii za pomocą AI, odkrywania nowych leków, edukacji online i technologii do pracy zdalnej. Teraz chcemy podzielić się naszym praktycznym doświadczeniem z całym światem. Dołożymy wszelkich starań, aby z wykorzystaniem technologii pomóc naszym klientom stawić czoła wyzwaniom, jakie stawia przed nimi globalny kryzys.

Deng Tao, globalny prezes Huawei Cloud.W dziedzinie opieki zdrowotnej Huawei Cloud zapewnia bezpłatny dostęp do rozwiązania EIHealth, które obejmuje usługi takie jak wykrywanie genomu wirusowego, identyfikacja leków antywirusowych oraz analiza tomografii komputerowej za pomocą AI. W sektorze edukacji Huawei Cloud współpracuje z partnerami w celu świadczenia usług edukacji online dla szkół i innych instytucji edukacyjnych. Firma pomaga również przedsiębiorstwom w migracji firm do chmury, aby zapewnić ciągłość działania podczas trwania pandemii. Huawei Cloud oferuje obecnie do 1500 godzin darmowych zasobów w chmurze dla każdego nowo zarejestrowanego użytkownika wraz z profesjonalnym wsparciem 24/7 na globalnej stronie internetowej Huawei Cloud.
Huawei Cloud uruchomił również program partnerski Anti-COVID-19, skupiający się na pięciu głównych obszarach: zdalne biuro, wsparcie AI, pomoc dla przedsiębiorstw, inteligentna opieka zdrowotna i edukacja online. Partnerzy, którzy uczestniczą w tym programie mogą nie tylko uzyskać kompleksowe wsparcie biznesowe, technologiczne i rynkowe, ale także będą mieli możliwość uzyskania bezpłatnych zasobów w chmurze o wartości do 30 000 dolarów.

W miarę jak świat coraz bardziej odczuwa wpływ COVID-19, wyzwania przed którymi stoi dziś jeden region, są wyzwaniami z którymi właśnie zetknęła się inna część świata. Ważne jest, abyśmy w tym wyjątkowym czasie zjednoczyli się, wspólnie dzieląc się wiedzą i razem przeciwdziałali skutkom pandemii.

Nauka i technologia odgrywają w tej walce ważniejszą rolę niż kiedykolwiek wcześniej. Na przykład pomiar temperatury w podczerwieni służy do wykrywania zainfekowanych w miejscach publicznych; sztuczna inteligencja jest stosowana do skutecznej diagnozy; przeprowadzane jest inteligentne wyszukiwanie wideo w celu śledzenia źródła infekcji a kody QR są używane do hamowania rozprzestrzeniania się wirusa.

Dołącz do nas na „TogetherUnited Online” w dniach 7-9 kwietnia 2020 r. Posłuchaj jak eksperci z branży opieki zdrowotnej, transportu, edukacji i innych branż, którzy dzielą się swoimi doświadczeniami z wykorzystaniem technologii w walce z pandemią. Dowiesz się również, w jaki sposób rozwiązania te można zastosować na różnych rynkach na całym świecie.

Zarejestruj się na bezpłatne webinary Huawei

Agenda
*CEST/GMT+2
7 Kwietnia 10:00–11:40
Myśl przewodnia: Chińscy eksperci w służbie zdrowia, transporcie, edukacji i innych sektorach, podzielą się swoimi doświadczeniami z zarządzania strategiami reagowania na pandemię za pomocą technologii informacyjno-komunikacyjnych.
8 Kwietnia 10:00–11:20
Myśl przewodnia: Wiodący zewnętrzny analityk i eksperci Huawei dzielą się opiniami i doświadczeniem w zapewnianiu ciągłości biznesowej.
7 Kwietnia 14:00–15:05
Sesja 1: Służba zdrowia
8 Kwietnia 14:00–15:00
Sesja 2: Rząd i zarządzanie społecznością
9 Kwietnia 10:00–11:20
Sesja 3: Edukacja
9 Kwietnia 14:00–15:15
Sesja 4: Usługi
 

Leszek Cieloch Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
×
Leszek Cieloch Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.