Sylwetki

Heike van de Kerkhof dołącza do Castrol

Firma Castrol mianowała Heike van de Kerkhof nową zarządzającą ds. środków smarnych na rynki Europy i Afryki. Będzie ona pracowała w londyńskim biurze Castrol.


 

Heike współpracowała wcześniej z The Chemours Company (nową firmą stworzoną w 2015 r. z DuPont Performance Chemicals), pełniąc tam funkcję Globalnego Wiceprezesa ds. Sprzedaży Titanium Technologies oraz Prezesa w Chemours International Operations Sàrl.

 

Heike van de Kerkhof rozpoczęła swoją międzynarodową karierę ponad 25 lat temu w firmie DuPont, dbając o rozwój biznesu i realizując długoterminowe plany strategiczne w różnych obszarach związanych ze sprzedażą, marketingiem i venture capital, zarówno w regionalnym, jak i globalnym zakresie.  Heike pełniła również funkcję dyrektora niewykonawczego Neste Oil.

 

O swojej nowej roli w Catrol, Heike van de Kerkhof powiedziała: “Cieszę się, że mogę dołączyć do Castrol, firmy która ma tak silną markę i może pochwalić się faktycznym dorobkiem w zakresie technologii i innowacji. Jestem niezwykle podekscytowana wyzwaniami, przed którymi stoi branża środków smarnych i które związane są z koniecznością redukcji emisji dwutlenku węgla.”

Leszek Cieloch Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
×
Leszek Cieloch Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.