Ludzie

Grzegorz Kowalczuk Business Development Directorem w AżTuNagle

Od marca br. do zespołu AżTuNagle, butiku kreatywnego specjalizującego się w tworzeniu zintegrowanych kampanii 360, dołączył Grzegorz Kowalczuk. Objął nowo utworzone stanowisko Business Development Directora. Do jego obowiązków będzie należało pozyskiwanie nowych klientów oraz koordynowanie i nadzorowanie realizowanych projektów.

Ze względu na chęć rozwoju i rozszerzenia kompetencji, firma AżTuNagle podjęła decyzję o utworzeniu nowego stanowiska i zatrudnieniu specjalisty, który skutecznie wesprze działania new businessowe. – Pierwotnie misją naszego butiku było wspieranie swoim doświadczeniem czołowych warszawskich agencji reklamowych w zakresie kreacji przy ofertach przetargowych oraz w sytuacjach kryzysowych. Obecnie koncentrujemy się na niezależnej obsłudze i pozyskiwaniu Klientów. Z tego względu zależało nam na podjęciu współpracy z doświadczonym partnerem, który posiada doskonałe kompetencje w obszarze rynku reklamowego oraz, podobnie jak my, stara się proponować rozwiązania nieszablonowe – komentuje Mirek Kulisz, Creative Partner AżTuNagle.

Grzegorz Kowalczuk, który od marca br. objął w AżTuNagle stanowisko Business Development Directora, będzie odpowiedzialny za aktywne pozyskiwanie nowych klientów, obsługiwanie przetargów, przygotowywanie zapytań ofertowych oraz nadzorowanie i rozwijanie projektów realizowanych z obecnymi kontrahentami firmy.

Kowalczuk związany jest z branżą reklamową od 2005 roku. Przed przejściem do AżTuNagle, pracował m.in. w DN Design Group, Brandfathers and Sons, Fog Content Agency oraz Kalicińscy.com. W swojej dotychczasowej karierze realizował projekty reklamowe m.in. dla Totalizatora Sportowego, Hasco Lek, Huawei, AmRest, Bakoma, L’Oreal, Nature House. Wśród nich te najbardziej złożone i zakrojone na największą skalę, jak np. polski launch marki Eurojackpot.

Leszek Cieloch Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
×
Leszek Cieloch Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.