Kariera

Grzegorz Barszcz wiceprezesem Politan

Grzegorz Barszcz posiada wieloletnie doświadczenie w branży FMCG. Z firmą Politan związany jest od 13 lat, w której rozpoczął karierę na stanowisku Dyrektora Sprzedaży. Następnie obejmował funkcje dyrektora marketingu i dyrektora ds. personalnych.

 

Od 2014 roku był również Członkiem Zarządu Politan Sp. z o.o. W stycznie br. został powołany na stanowisko Wiceprezesa Zarządu odpowiadając za: zarządzanie Departamentem Handlu i Zasobów Ludzkich, stopień realizacji strategii firmy, rozwój zespołów i ich menadżerów. Nadal będzie zarządzać Działem Marketingu spółki.

Obecnie Politan jest dostawcą prawie 350 produktów AGD pod logo Gosia i Amigo. Trzy lata temu kupiliśmy fabrykę w Żywcu, w której produkujemy także chemię gospodarczą. Jesteśmy niezawodni w tworzeniu indywidualnych rozwiązań dla sektora B2B. Mamy więc silne podstawy do dalszego rozwoju. Obecnie ważne jest dla nas doskonalenie procesów biznesowych i operacyjnych, w oparciu o bardzo dobry produkt, skuteczny marketing oraz szybką dystrybucję – mówi Grzegorz Barszcz.

Leszek Cieloch Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
×
Leszek Cieloch Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.