Nauka

Dla kogo praca marzeń?

Oferują pracę marzeń w motoryzacji oraz motosporcie i przyjmują aplikacje do INFINITI Engineering Academy 2017.

Już można składać aplikacje do odnoszącej ogromne sukcesy INFINITI Engineering Academy edycji 2017. Ten unikatowy program rekrutacyjny zapewnia dwunastomiesięczny staż w INFINITI oraz Renault Sport Formula One Team. Studenci kierunków inżynierskich mogą od zaraz (do 20 maja 2017) składać aplikacje na stronie academy.infiniti.com

Po sukcesach poprzednich edycji, Akademia po raz czwartym zaoferuje jednemu europejskiemu studentowi kierunku inżynierskiego wyjątkową możliwość odbycia dwunastomiesięcznym stażu i pracy nad najnowocześniejszymi technologiami samochodowymi, a dzięki partnerstwu technicznemu i bliskiej współpracy INFINITI Motor Company oraz Renault Sport Formula OneTM Team, także nad tymi stosowanymi w F1. Studenci–inżynierowie mogą od zaraz składać aplikacje na stronie academy.infiniti.com. Wielostopniowa procedura rekrutacyjna zaczyna się od inżynierskiego testu ułożonego przez ekspertów od tworzenia zagadek i innych form dręczenia mózgów z firmy Brilliant. Najlepsi z aplikujących zostaną następnie zaproszeni do finałowej rozgrywki – która odbędzie się w lecie – i podczas której dziesięciu finalistów będzie walczyć o miejsce na stażu.

Wybrany student z Europy dołączy do innych sześciu młodych inżynierów, po jednym z każdego z pozostałych regionów biorących udział w programie (Azja i Oceania, Kanada, Chiny, Meksyk, Bliski Wschód i USA). Zespół zwycięzców przeniesie się do Wielkiej Brytanii, do pracy stanowiącej jedyną w życiu okazję zawodową – w Renault Sport Formula One™ Team Technical Centre (z siedzibą w Enstone) oraz INFINITI European Engineering Center (z siedzibą w Cranfield). Podczas stażu u boku najlepszych na świecie konstruktorów, w najbardziej twórczym i błyskotliwym środowisku inżynierskim w świecie przemysłu samochodowego i motosportu, INFINITI zapewnia także odpowiednie warunki materialne do rozwoju – pensję, zwrot kosztów podróży, mieszkanie, wyżywienie oraz samochód firmowy INFINITI.

„Bardzo się cieszymy, że po raz kolejny możemy zaoferować siedmiu studentom kierunków inżynierskich z różnych regionów świata możliwość dołączenia w ramach stażu do wręcz kipiącego wiedzą techniczną, multidyscyplinarnego i wielokulturowego środowiska – powiedział Tomasso Volpe, INFINITI Global Motorsport Director. – W czasach, gdy Formuła 1 coraz bardziej zyskuje na ważności w przemyśle motoryzacyjnym, dzięki szerokiej współpracy i realnym transferze technologicznym w ramach partnerstwa technicznego Aliansu Renault-Nissan, INFINITI Engineering Academy daje zwycięzcom rocznika 2017 niezrównane możliwości zdobycia doświadczenia.”

Więcej informacji o INFINITI Engineering Academy oraz możliwości aplikowania do edycji 2017 na stronie academy.infiniti.com.

ArtB/Infiniti

 

Artur Balwisz Author
Absolwent Zespołu Szkół Technicznych przy WSK w Świdniku. Mechanik lotniczy. Ukończył wydział politologii Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej. Dziennikarz. W mediach od 1989 roku. Z dziennikarstwem motoryzacyjnym związany od 1996 roku.
×
Artur Balwisz Author
Absolwent Zespołu Szkół Technicznych przy WSK w Świdniku. Mechanik lotniczy. Ukończył wydział politologii Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej. Dziennikarz. W mediach od 1989 roku. Z dziennikarstwem motoryzacyjnym związany od 1996 roku.
Latest Posts