NewsPodróże

Corendon Airlines z planami dla Polaków

Corendon Airlines, to międzynarodowa firma, która w październiku br. zapowiedziała intensywny rozwój na polskim rynku. Przedstawiono plan wzrostu liczby połączeń do portów lotniczych w Turcji i Grecji z Warszawy, Katowic, Gdańska i Wrocławia, które obowiązywać będą już od 25 kwietnia 2020r.

Obecnie z naszych usług korzysta rocznie 50 tysięcy polskich turystów. Dzięki proponowanym w sezonie 2020 lotom rejsowym, mamy szansę zwiększyć tę liczbę do 100 tysięcy pasażerów. Turcja i Grecja są destynacjami często wybieranymi przez Polaków. W zeszłym roku kraj półksiężyca odwiedziło ich ponad 800 tysięcy” – mówi Yildiray Karaer, Dyrektor Zarządzający Corendon Airlines.

Yildiray Karaer

Ważnym krokiem w strategii ekspansji było ponowne spotkanie się z polskimi touroperatorami, przedstawicielami portów lotniczych, biur podróży oraz dziennikarzami najpierw na targach TT WARSAW 2019, gdzie do 23 listopada prezentowana jest oferta w jednym z pawilonów w sektorze A, a następnie na wieczornym bankiecie, podczas którego przedstawiono szczegóły długofalowej strategii i możliwości współpracy. Na wieczornym spotkaniu A walk in the clouds, które odbyło się w jednym z warszawskich klubów, pojawili się przedstawiciele Corendon Airlines oraz prezes zarządu Corendon Tourism Group. Wieczór uświetniły występy gwiazd muzyki elektronicznej. Zagrali Gromee oraz düet Novika&Lex. Imprezę poprowadziła dziennikarka Odeta Moro. Na gości czekało tez mnóstwo niespodzianek i atrakcji. Wręczono bilety lotnicze do Turcji i Grecji oraz zaproszenia do hoteli Corendon na całym świecie.

Planowane połączenia lotnicze Corendon Airlines z Polski w okresie od 25
kwietnia 2020 roku do 15 października 2020 roku przedstawiają  się następująco:

Warszawa – Antalya – W każdą środę i sobotę
Poznań – Antalya – W każdą środę
Gdańsk – Antalya – W każdy czwartek
Wrocław – Antalya – W każdą niedzielę
Katowice – Antalya – W każdą środę i sobotę
Katowice – Gazipaşa – W każdą środę
Katowice– Heraklion – W każdą niedzielę
Katowice– Rodos – W każdy piątek

Leszek Cieloch Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
×
Leszek Cieloch Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.