Skip to content Skip to footer

Bojan Stoevski przejmuje stery polskiego rynku Imperial Tobacco Polska S.A.

Bojan Stoevski objął stanowisko Dyrektora Sprzedaży Rynku Polska Imperial Tobacco Polska S.A., jednego z największych producentów wyrobów tytoniowych w naszym kraju.

Bojan Stoevski posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie w pracy w Imperial Brands. Przez ostatnie trzy lata pełnił rolę szefa rynku czeskiego, gdzie z sukcesem wprowadził do sprzedaży oraz rozwijał wśród konsumentów tzw. produkty nowej generacji (NGP czyli Next Generation Products): e-papierosy marki blu oraz podgrzewacze tytoniu marki PULZE.

Nowy Dyrektor Sprzedaży Rynku Polska podczas dziesięcioletniej pracy w Grupie Imperial Brands rozwijał swoją karierę zawodową począwszy od roli menedżera s.. HoReCa i Aktywacji w Macedonii, poprzez różne role sprzedażowe oraz marketingowe. Ponadto, Bojan Stoevski doskonale zna region Europy Środkowo-Wschodniej, gdyż w przeszłości wspierał i pracował dla kilku krajów takich jak: Czechy, Polska, Słowacja czy Węgry.

Polska branża tytoniowa jest jedną z ważniejszych gałęzi gospodarki, a Imperial Tobacco jest kluczowym producentem w kraju. To strategiczny rynek dla naszego koncernu – inwestujemy nie tylko w nowoczesne fabryki oraz globalne centra usług w Polsce, ale także w innowacyjny produkt – podgrzewacz tytoniu PULZE, który spełni oczekiwania polskich konsumentów. Cieszę się, że dołączam do polskiego zespołu właśnie w tak ważnym momencie dla pracowników oraz firmy. To nowy rozdział biznesowy i strategiczny dla spółki oraz naszych partnerów, ale co równie istotne – poszerzenie dla konsumentów portfolio o produkty o mniejszej szkodliwości

powiedział Bojan Stoevski, Dyrektor Sprzedaży Rynku Polska Imperial Tobacco Polska S.A.

Bojan Stoevski ukończył Uniwersytet św. Cyryla i Metodego w Skopje, w Macedonii Północnej, w obszarze zarządzania w e-biznesie.

Show CommentsClose Comments

Leave a comment