Ludzie

Awans Rafał Słowiński z Commvault

Rafał Słowiński, dyrektor zarządzający Commvault Polska objął stanowisko Area Vice President EAST. Pozostaje on Country Managerem polskiego oddziału firmy, prace podlegającego mu regionu będzie nadzorował z warszawskiego biura Commvault. Firma Commvault jest czołowym dostawcą rozwiązań do ochrony danych i zarządzania informacjami.


Słowiński jest odpowiedzialny za pracę i rozwój polskiego oddziału firmy od maja 2018 r. Na nowym stanowisku, które objął z końcem listopada, będzie nadzorował prace regionu EAST w skład którego poza Polską wchodzą między innymi: Rosja, Czechy, Węgry, Rumunia, kraje bałtyckie. Do jego nowych obowiązków będzie należało nadzorowanie strategicznego rozwoju marki Commvault na rynkach regionu, a także rozwój struktur sprzedażowych i zarządzanie relacjami z partnerami.

Słowiński jest związany z branżą IT od ponad 25 lat. Wcześniej, pracując w Hewlett-Packard jako dyrektor działu usług technologicznych, był odpowiedzialny za sprzedaż w 23 krajach. Jego wysokie kompetencje w zakresie sprzedaży, rozwoju biznesu, negocjacji i doradztwa IT, zostaną teraz wykorzystane na potrzeby rozwoju marki Commvault na rynkach Europy centralnej i wschodniej. Jest absolwentem wydziału Informatyki Politechniki Poznańskiej, ukończył także liczne biznesowe programy szkoleniowe z zakresu zarządzania organizowane między innymi przez Michigan School of Management czy Kellogg School of Management.

Sytuacja na rynku zarządzania danymi zmienia się dynamicznie. Rozwiązania, które jeszcze kilka lat temu było śmiałą wizją przyszłości, dziś stają się dostępną technologią użytkową, przynoszącą wymierne korzyści. Naszym zadaniem jest stałe podnoszenie świadomości klientów, dotyczącej możliwości zaawansowanego oprogramowania do zarządzania danymi i ich ochrony. Dogłębne zrozumienie, przez nas i naszych partnerów, potrzeb klientów, jest kluczowe dla dalszego tworzenia najlepszych na rynku rozwiązań. Uważam, że to właśnie w danych tkwi największy potencjał współczesnych przedsiębiorstw, a Commvault, technologiczny lider rynku zarządzania danymi, dzięki swoim rozwiązaniom może efektywnie adresować te potrzeby. – powiedział Rafał Słowiński po objęciu nowego stanowiska.

Leszek Cieloch Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
×
Leszek Cieloch Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.